Bölgesel zayıflama nasıl yapılıyor

Konusu 'Bölgesel Zayıflama' forumundadır ve Bernadiyorki tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Bernadiyorki

Bernadiyorki Profesyonel Üye www.pembeoje.com

bölgesel zayıflama işlemi nasıl yapılıyor, ameliyat olmuyor sanırım bu yüzden yapılan işlemleri merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim.

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Bölgesel zayıflama için bölgesel yağ eritme prosedürü uyguluyoruz. Bu işlem için çok fazla yöntem var. Kavitasyon, karboksiterapi , mezoterapi bunların en çok bilinenleri. Ancak ben size bunlardan bahsetmiyeceğim. Zira , karboksiterapi - kavitasyon ile yağ eritme, iğne ile kuyu kazma gibi çok uzun zaman alıyor. Günümüzün en popüler uygulamaları Aqualyx enjeksiyonu ve Spashape uygulaması. Bu uygulamaları başka başlıklar altında da anlatmış idim buraya da alayım. El altında olsun.

Bölgesel yağ fazlalığı için çok güzel 2 tedavi seçeneğimiz var.

Bunlardan birisi Aqualyx enjeksiyonu yapmak. Bu madde tavadaki donmuş yağı eritir gibi yağı eritiyor ve idrar ile vücuddan atılıyor. Size sadece bol su tüketmek kalıyor. Seanslar 23 gün ara ile yapılıyor. Ortalama 4 seans yeterli oluyor. Nadiren 6 seansa uzuyor. Kesinlikle işe yarıyor ve ameliyata veya liposuction gibi uygulamalara gerek duyulmuyor. Üstelik ağrısız ve seanslar sadece 15-20 dakika sürüyor. Eğer yağ çok az ise tek seans dahi yeterli olabiliyor.

İkinci yöntem ise : Spashape denen Fransız icadı bir yöntem. Dünyada ilk defa kullanılan bir teknoloji. Aynı cihazın üzerinde hem Ultrason başlığı var hem de Lazer. Bu ise birer hafta ara ile 10 seans olarak uygulanıyor. İlk 6 seans hem ultrason hem lazer , son 4 seans ise sadece lazer başlığı kullanılıyor. Adeta lazer liposuction gibi yağı eritiyor uygulama. Yine idrar ile atılıyor. Üstelik vücuda hiçbir madde enjeksiyonu yapılmadan.

Her ikisi kombine edilirse de yağa hiçbir şans tanınmaz. Tamamen yok olur. Bu 2 sistem de yağ hücresinin parçalanmasını sağlıyor. Yani giden yağ hücresi bir daha geri gelemez. Oysa diyet gibi yöntemlerde yağ hücresinin hacmi küçülür. Diyet bırakıldığı zaman tekrar yağ hücresi büyüyebilir. Burada ise küçülme değil yok olma söz konusu. Verdiğiniz kilo kalıcıdır.

Detaylı bilgi için lütfen web sitelerime göz atınız veya temasa geçiniz.

Yeliz bunu beğendi.
  3. Yeliz

Yeliz ★ ★ ★ ★ ★ ★★★ www.pembeoje.com

çok iyi bir yöntemmiş gerçekten her hangi bir ilaç vücuda enjekte olmadan zayıflıyorsun hoş Mehmet Bey Spashape ilk defa duydum google de siz söyledikten sonra araştırdım baktım bir şey yazmıyor hep yabancı bölgesel zayıflama da nasıl peki Aqualyx hakkında baya yazı var az buçuk bilgi sahibi olabiliyorsun fakat diğeri ilk defa burada duydum

4. Yeliz

Yeliz ★ ★ ★ ★ ★ ★★★ www.pembeoje.com

Normalde yazmıyorum ama hafif göbekli biri olarak konu gerçekten dikkatimi çekti ilginç.... :)

5. DR. Mehmet Akgün

Spashape cihazı Fransızların geliştirdiği bir cihaz. Zaten dünyada ilk defa kullanılan bir teknoloji. Fokuslanmış ultrason ve lazer lipolizin kombinesi. Türkçe yayın bulamamanız gayet normal çünki Türkiye de bu cihazı ilk kullanan klinik biziz. Henüz makale yazacak zamanımız olmadı. Fransız sitelerinde detay bulabilirsiniz. Fransa da Spashape uygulanan hastaların % 92.5 i tatmin oldum demiş, % 5.5 i az tatmin oldum demiş. Sadece % 3 hasta memnuniyet belirtmemiş. Fransızların ne kadar titiz olduğu hesaba da katılırsa bu oranlar çok çok iyi.

6. Bernadiyorki

Bernadiyorki Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Doktor bey ayrıntılı olarak bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler

7. DR. Mehmet Akgün

Rica ederim fırsat oldukça tüm sorularınıza yanıt vermeye çalışırım. Hoşcakalın

Bernadiyorki bunu beğendi.
  8. Defne deniz

Defne deniz Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben fazla kilolarından kurtulmak isteyen bir bayanım fakat ne kadar zayıflasam da bel çevresi ve basenlerim zayıflalamıyor diyete devam edince bu sefer yüzüm çok küçülüyor orantısız bir hal alıyor vücudum bu durumda ne yapmalıyım bilmiyorum diyetle birlikte bölgesel zayıflama yaptır dedi çok yakın bir arkadaşım ama bölgesel zayıflama nedir nasıl yapılır ve nereye gitmem gerik hiç bir bilgim yok bana yardımcı olurmusunuz.

9. DR. Mehmet Akgün

Bölgesel zayıflama için bölgesel yağ eritme prosedürü uyguluyoruz. Bu işlem için çok fazla yöntem var. Kavitasyon, karboksiterapi , mezoterapi bunların en çok bilinenleri. Ancak ben size bunlardan bahsetmiyeceğim. Zira , karboksiterapi - kavitasyon ile yağ eritme, iğne ile kuyu kazma gibi çok uzun zaman alıyor. Günümüzün en popüler uygulamaları Aqualyx enjeksiyonu ve Spashape uygulaması. Bu uygulamaları başka başlıklar altında da anlatmış idim buraya da alayım. El altında olsun.

Bölgesel yağ fazlalığı için çok güzel 2 tedavi seçeneğimiz var.

Bunlardan birisi Aqualyx enjeksiyonu yapmak. Bu madde tavadaki donmuş yağı eritir gibi yağı eritiyor ve idrar ile vücuddan atılıyor. Size sadece bol su tüketmek kalıyor. Seanslar 23 gün ara ile yapılıyor. Ortalama 4 seans yeterli oluyor. Nadiren 6 seansa uzuyor. Kesinlikle işe yarıyor ve ameliyata veya liposuction gibi uygulamalara gerek duyulmuyor. Üstelik ağrısız ve seanslar sadece 15-20 dakika sürüyor. Eğer yağ çok az ise tek seans dahi yeterli olabiliyor.

İkinci yöntem ise : Spashape denen Fransız icadı bir yöntem. Dünyada ilk defa kullanılan bir teknoloji. Aynı cihazın üzerinde hem Ultrason başlığı var hem de Lazer. Bu ise birer hafta ara ile 10 seans olarak uygulanıyor. İlk 6 seans hem ultrason hem lazer , son 4 seans ise sadece lazer başlığı kullanılıyor. Adeta lazer liposuction gibi yağı eritiyor uygulama. Yine idrar ile atılıyor. Üstelik vücuda hiçbir madde enjeksiyonu yapılmadan.

Her ikisi kombine edilirse de yağa hiçbir şans tanınmaz. Tamamen yok olur. Bu 2 sistem de yağ hücresinin parçalanmasını sağlıyor. Yani giden yağ hücresi bir daha geri gelemez. Oysa diyet gibi yöntemlerde yağ hücresinin hacmi küçülür. Diyet bırakıldığı zaman tekrar yağ hücresi büyüyebilir. Burada ise küçülme değil yok olma söz konusu. Verdiğiniz kilo kalıcıdır.

Detaylı bilgi için lütfen web sitelerime göz atınız veya temasa geçiniz.

10. Defne deniz

Defne deniz Yeni Üye www.pembeoje.com

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler Doktor bey

DR. Mehmet Akgün bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş