Dudak, Yanak ve Burun Dolgusu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Konusu 'Estetik Dolgu Uygulamaları' forumundadır ve DR. Mehmet Akgün tarafından 24 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

• Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Bazı bayanların yaşadığı dudak problemi dudak dolgusu ile çözülebiliyor. Şekilsiz veya hacimsiz dudaklara sahip iseniz vakit kaybetmeden dudak dolgusu yaptırmalısınız. Peki, bu işlem nasıl yapılıyor? Güvenli midir, çekinilecek bir yönü var mıdır?

Bilmeniz Gerekenler

Dudak dolgusu enjeksiyon yöntemi ile yapılmaktadır. Ameliyat gerektirmez, yarı oturur pozisyonda yapılabilir. Dudağa enjekte edilen ürün çoğunlukla hyaluronik asittir. Madde miktarına, dudağın şekline göre karar verilmektedir.

Göz Alıcı Dudaklara Sahip Olun

Dudak dolgusunu yapan kişinin işinde uzman olması gerekiyor. Zira dolguda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta üst dudağın şekli -hacmi ile alt dudağın şekli- hacminin orantısıdır. Tecrübeli bir hekime gitmezseniz mağdur olabilirsiniz.

• Yanak Dolgusu Nasıl Yapılır ?

Yanaklarınızın ve elmacık kemiklerinizin bulunduğu bölgenin güzel olması şüphesiz her kadının isteğidir. Bu istek günümüzde yanak dolgusu ile yapılabiliyor. 20 dakika gibi kısa bir süre içinde ameliyata gerek kalmadan oturduğunuz yerde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dolgu Yapılan Madde

Birçok dolguda olduğu gibi yanak dolgusunda da hyalüronik asit kullanılmaktadır. Bu madde zaten vücudumuzda bulunan madde olduğu için alerji yapma ihtimali son derece düşüktür.

Doğru Tercih Başarılı Sonuç

Yanak dolgusu için gideceğiniz yerin önce yanağınızı kontrol etmesi gerekiyor. Zira kaç adet dolgu gerektiğini, hangi bölgelere uygulanacağını ve hangi maddenin uygun olacağını belirlemelidir. Sizler de güzelliğinize yanak dolgusu ile güzellik katmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin

• Burun Dolgusu Nasıl Yapılır ?

Burun dolgusu uygulaması yaklaşık olarak 15 dakika kadar süren bir uygulamadır. Bu uygulama sonrasında normal gündelik yaşantıya devam edilebilir. Bir iyileşme sürecinin beklenmesine gerek yoktur. Yine hyalüronik asit kullanılmaktadır... Ve burunun yüz ile orantısı da çok önemlidir... En çok kemerli burunlar da burun ucu dolgusu kullanılır... Çünkü burnun hem dikleşmesine hem de daha küçük durmasına neden olur. Ve ameliyat olmadan yüzü şeklinize uygun daha güzel bir buruna kavuşabilmenizi sağlar...

Sevgili Hanımlar sorularınızı çekinmeden gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz... Sizler için burada bulunmaktan mutluluk duyuyorum...

KEYİFLİ GÜZEL SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM...

2. ezgikardelen

ezgikardelen Yeni Üye www.pembeoje.com

Dolgumu yaptınızdada bu bilgileri vermiştiniz teşekkürler Mehmet Bey merak edenler icin çok güzel bilgiler :)

DR. Mehmet Akgün bunu beğendi.
  3. Aşk Masalım

Aşk Masalım Yeni Üye www.pembeoje.com

Verdiğiniz bilgilerden ziyade dudaklarım içinde çok teşekkür ederim Mehmet Bey

Last edited: 29 Mart 2015
  4. DR. Mehmet Akgün

Güle güle sağlıkla keyifle kullanın

Aşk Masalım bunu beğendi.
  5. alev71

alev71 Yeni Üye www.pembeoje.com

Verdiğiniz bilgiler için teşekkurler Mehmet Bey burnumdaki kemer sorunu icin en kisa surede gorusmek dilegiyle :)

6. kördüğüm

kördüğüm Yeni Üye www.pembeoje.com

Burun dolgum için teşekkürler Mehmet Bey :) Bu bilgiler tüm kızlara yardımcı olcak ..

7. kördüğüm

kördüğüm Yeni Üye www.pembeoje.com

Mehmet Bey üst dudağımdaki incelik için bir dolgu yapabilirmiyiz? çok abartılı istemiyorum ama alt dudağıma göre ince kalıyor rahatsız oluyorum .

8. Aşk Masalım

Aşk Masalım Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben yaptırdım işte kördüğüm :) Sonuç[​IMG] Mehmet Bey bu işte fazlasıyla iyidir :)

9. DR. Mehmet Akgün

Tabii ki 5 dakikalık bir işlem. Buyurun gelin kliniğimize gerçekleştirelim

10. ojelikız

ojelikız Yeni Üye www.pembeoje.com

Mehmet bey sizi burada görmek gerçekten çok güzel, aklımıza takılan bişey olduğunda size ulaşmamız kolaylaştı.

Dudaklarımı etkileyici hale getiren Mehmet bey'e çok teşekkür ediyorum, kendisi alanında en iyi ve mütevazi doktorlardandır.

Sayfayı Paylaş