Burun dolgusu hangi sorunların giderilmesi için yapılır ?

Konusu 'Burun Dolgusu' forumundadır ve inna tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. inna

inna Yeni Üye www.pembeoje.com

Burun dolgusunu hangi estetik bozuklukları gidermek için yapmaktasınız ve burun dolgusu acı verir mi ?

teşekkürler

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Burun dolgusu acı vermez. Üst dudağın iç kısmından minik bir anestezi yapmayı tercih ediyorum ben. Ne anestezi esnasında nede dolgu enjeksiyonu esnasında kişi acı hissetmiyor. Horlama problemi olmayan, solunum sıkıntısı olmayan her türlü şekil bozukluğunda kullanılabilir. Yeter ki hekim çok deneyimli olsun. Zira hassas bölgelerdir. Kıkırdak doku veya oradaki damar dokulara enjeksiyon çok can sıkacak sonuçlara neden olabilir.

3. Eda

Eda Yeni Üye www.pembeoje.com

Merhabalar ben burun estetiğinden korktuğum için burun dolgusuna yöneldim ama nasıl olur her keze uygulanabilirmi bilmiyorum benim sorunum burun ucu burun ucuna dolgu yapılabiliyor mu burun ucunda dolgu olduğu çok belli olur mu.

4. DR. Mehmet Akgün

Burun ucuna da dolgu yapıyoruz. Yapıldığı belli olmuyor. Ancak daha evvel de belirttiğim gibi burun anatomik olarak çok özel bir bölge. Burun dolgusu konusunda çok deneyimli bir hekim bulun kendinize. Fonksiyon bozukluğu olmayan birçok burnun sorunu çözülebiliyor. Arzu ederseniz resim gönderin size özel yorum yapalım

5. Eda

Eda Yeni Üye www.pembeoje.com

Bilmiyorum ne kadar fayda eder dolgu benim burun ucuma yorumlarınızı bekliyorum ilginize teşekkürler Doktor bey

6. DR. Mehmet Akgün

Evet zor bir burun , ancak yapılan işlem ile eskisinden daha iyi olur

Sayfayı Paylaş