Lazer epilasyon her tip kıl için uygunmu

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve arzu92 tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. arzu92

arzu92 Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

her kıl tipi için lazer epilasyon uygulanabiliyormu detaylı açıklayıp bilgilendirirseniz çok sevinirim.

iyi forumlar

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Deri renginiz açık renk ise , kıl renginiz koyu ise ve kıllar kalın ise lazer epilasyondan çok iyi istifade edersiniz. Kıllar ayva tüyü gibi ince ve açık renk ise hele bir de koyu renk cilt tipine sahipseniz işiniz oldukça zordur.

3. jasmin38

jasmin38 Yeni Üye www.pembeoje.com

Lazer epilasyon sonrası tüyler tekrar çıkarmı acaba?

4. DR. Mehmet Akgün

Alexandrite , Nd-YAG ve Diode sisteminde kıllar tekrar çıkamaz. Siz kılı kök folikülü ile beraber ortadan kaldırmış oluyorsunuz

5. Kardelen

Kardelen Yeni Üye www.pembeoje.com

Bikini bölgesinde oluşan kıl dönmelerine lazer uygulanabilirmi lazer kök folikülü ile beraber ortadan kaldırmış oluyor demişsiniz böylelikle tekrar çıkamaz ve kıl dönmeside olmaz sanırım doğru anlamışmıyım.Doktor bey

6. DR. Mehmet Akgün

Tabii ki uygulanabilir. Zaten o sorunun en etkili tedavi yöntemi lazer epilasyon

7. jüjü

jüjü Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben 1 yıl önce yaptırdım bikini bölgesine lazer epilasyon 4 ay sonra tekrar tüyler çıkmaya başladı bende bir daha gitmedim sinirlendim ama bu gün pişmanlık duyuyorum az ama yinede tüyler çıkıyor şimdi tekrar gitsem kalı çözüm olurmu

8. DR. Mehmet Akgün

Tabii devam ederseniz sonuç alırsınız. Ancak seçeceğiniz lazer alexandrite olsun o bölge için. İPL e gitti iseniz sonuç almanız mümkün olmaz haliyle

9. jüjü

jüjü Yeni Üye www.pembeoje.com

Evet haklısınız baştan yanlış yöntem uygulanmış bana teşekkür ediyorum Mehmet bey.

10. DR. Mehmet Akgün

Rica ederim.

Sayfayı Paylaş