Kimler sigara kullanıyor ve neden?

Konusu 'Bir Sorum Var' forumundadır ve Ravza tarafından 28 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Ravza

Ravza Yeni Üye www.pembeoje.com

Sağlığa bir çok zararı olmasına rağmen bayan ve erkek bir çok yetişkin sigara kullanıyor ülkemizde ve sigaraya başlama yaşı her geçen yıl dahada küçülüyor sigara kullanıyorsanız neden kullanıyorsunuz.
    Tabiki azınlıkta olsada sigara kullanmayan bireylerde var sigara kullanmayanlar neden sigara kullanmıyorsunuz sigara kullananlar ve kullanmayanlar sigara hakkındaki düşünceleriniz neler.

2. Zeynep ballı

Zeynep ballı Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben kullanmıyorum kullananlar neden kullanır bilemem yorumlarını bekleriz kullanan bayanların.

3. Hürrem

Hürrem Yeni Üye www.pembeoje.com

İtiraf ediyorum kötü bir alışkanlık ama ben kullanıyorum

4. Canfeza

Canfeza Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben bıraktım tam 4 ay oldu çok mutluyum.:)

5. İpek

İpek Yeni Üye www.pembeoje.com

Kullanıyorum bırakmayıda düşünmüyorum hayat bazen insana istemediğini yapmak zorunda bırakıyor.

6. Canfeza

Canfeza Yeni Üye www.pembeoje.com

İşte o istemeden yaptığımız şey her ne olursa olsun kendimize yaptığımız en büyük haksızlık.

7. Feride

Feride Yeni Üye www.pembeoje.com

Kullanmadım kullanmıyorum kimse kullanmasın :D

8. İpek

İpek Yeni Üye www.pembeoje.com

senin adına sevindim umarım bir gün bende bırakırım.o_O

9. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bırakın kullanmayı kokusundan tiksiniyorum yanımda içilmesine dahi tahammülüm yok.

10. nuray93

nuray93 Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben kullanıyorum hatta doktorumun tavsiyesi ile ağır depresanlar kullanıyordum bir zamanlar şuanda da bıraktığım zaman aşırı sinir yapıyor bu yüzden bırakmayı da düşünmüyorum.

Sayfayı Paylaş