Mutlu evliliğin sırları nelerdir?

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Mehtap tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ben aslında evli ve mutlu bir bayanım ( Allah bozmasın ) çok sevdiğim canım arkadaşım bugün bana bu soruyu sordu ve bu konuyu açma ihtiyacı duydum arkadaşım adına üzüldüm ama bazen hayatın gerçekleri ne kadar üzülsek de değişmiyor arkadaşım eşiyle ayrılık kararı almışlar bu gün bu kararını bana anlattı ve bana senin evliliğin çok güzel gidiyor bizim gördüğümüz kadarıyla bana söylermisin mutlu evliliğin sırrı nedir dedi ve ben ne söyleyeceğimi şaşırdım aslında vardı söylemek istediklerim ama onu üzmekten veya yanlış bir kelime kullanmaktan korktum ve bu soruyu sizlere sormak istedim evet arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
    Mutlu evliliğin sırları nelerdir?

2. Perihan

Perihan Yeni Üye www.pembeoje.com

Bu zamanda mutlu evlilikler o kadar kıymetliki boşanmalar ve boşanmak iseyenler o kadar çokki inanılır gibi değil eskiden annemler şaşırır birde kınarlardı şimdi normal oldu artık ayrılıklar kimse emek vermek mücadele etmek istemiyor seviyorum ölüyorum aşkımdan diyerek evlenenler 2 ay demeden ayrılmak istiyor.
    Ayrılmak kolay emek vermek mücadele etmek sabretmek zor kolayı seçincede evlilikler çabuk bitiyor.

3. Esin

Esin Yeni Üye www.pembeoje.com

Saygı sevgi ve güven tabi maddi kısmıda kısmen önemli:p:p

Perihan bunu beğendi.
  4. Vildan can

Vildan can Yeni Üye www.pembeoje.com

mutlu evliliğin sırları artık günümüzde şu şekilde az konuşan bayan çok çalışan ve iyi kazanan bir eşle başlıyor.

5. linet

linet Yeni Üye www.pembeoje.com

Mutlu evliliğin sırı eşinize çok aşık olmanız gerekir aşkınızı sevgiyle beslemeniz seven kadın yada erkek hiç farketmez gerçekten seviyorsa sevdiğini kaybetme korkusuyla kusurları kapatır hatalı örter iyisiyle kötüysüyle hatasıyla ve kusurlarıyla sever ve sahiplenir sevdiğini sevgi yoksa bahane çoktur huzursuzluk ve ayrılık gelir.

6. Emel evrim

Emel evrim Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok haklısın önemli olan sevgi.

7. Oya ivgen

Oya ivgen Yeni Üye www.pembeoje.com

Çiftler arasında sadakat güven saygı ve sevgi yok huzur mutluluk ve bir yuva kavramıda yoktur demektir.

Sayfayı Paylaş