Epila tüy dökücü nedir? Nasıl kullanılır ? Kullanıcı Yorumları

Konusu 'Vücut Bakımı' forumundadır ve Victoria tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Epila tüy dökücü ürününü kullananlar ve memnun kalanların yorumları burada paylaşılsın. Epila tüy dökücü nasıl kullanılır ve etkileri hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Benim internette bulduğum bir yazı şu şekildedir :

Tüyler kadın erkek fark etmeksizin herkeste çıkmakta ve bayanlarda uygun bir durum olarak görülmemektedir. Kişisel bakımlarına daha çok önem veren bayanların tek amacı kusursuz ve pürüzsüz bir tene sahip olmaktır. Bunun için bir çok yöntem vardır. Bu yöntemlerden birisi ise epila tüy dökücü spreydir. Bu sprey sayesinde vücudunuzdaki istenmeyen tüylere dakikalar içerisinde elveda diyebilirsiniz. Oldukça basit bir kullanım şekline sahip ürünümüz ile sizler de istenmeyen tüylerinizden kurtulabileceksiniz.

Etkili Sonuç

Sizlere dakikalar içerisinde göz kamaştırıcı bir çözüm sunan epila tüy dökücü nasıl kullanılır diye sorarsanız cevabımız çok basit. Tek yapmanız gereken sürmek istediğiniz bölgeye sürülerek beş dakika kadar beklenir. Daha sonra su ile temizlenen bölgede pürüzsüzlük ve kusursuzluk karşınıza çıkar. Bu kadar kısa sürede bu kadar etkili bir sonuç gerçekten göz kamaştırıcı.

Sizde fikirlerinizi belirtirseniz okuyucularımıza faydalı olacaktır.

2. Tamara

Tamara Yeni Üye www.pembeoje.com

ben kullanıyorum çokta memnunum.

3. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Belirli yerler dışındaki tüğlerin alınması ne kadar doğru? Tüğler neden çıkar? Bir şeye faydası var mı? Bunlar da hep merak konusu olmuştur.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

4. Aysu acar

Aysu acar Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadınlar tüy aldırır kadın oldukları için yadırgamam ama erkeklerin bu kadına benzeme merakını hiç anlamıyorum.

5. recaikoz

Spor yapan erkekler aldırır. Kasların daha belirgin olması için.
    Eşi istemiyor olabilir.
    Aşırı kıllanma sorunu olanlar olabilir. Recep İvedik gibi :)
    Koltuk altı ve kasık Bölgesi'ni zaten alıyorlar.

Ama yukarıda da dedim. Alınacaksa neden çıkıyor ona bakmak Lazım.

6. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Epila tüy dökücü sprey etkili arkadaşlar tavsiye ediyorum fakat epilatör kullanıyorum, alışkanlık olmuş :)

7. Hilde

Hilde Yeni Üye www.pembeoje.com

Canı tatlı olanlar için olabilir ama ben tercih etmem ayda bir genel temizlik en iyisi.

8. Belin

Belin Yeni Üye www.pembeoje.com

sprey sayesinde vücudunuzdaki istenmeyen tüylere dakikalar içerisinde elveda diyebilirsiniz

Ama unutmayınki aynı dakikalar sonrasında o tüyler geri çıkıyor en güzeli kalıcı çözüm lazere gidin derim.

9. Aysu acar

Aysu acar Yeni Üye www.pembeoje.com

Sebebep ne olursa olsun günümüzde erkeklerin ısrarla kadına benzeme arzuları var küpe kolye parmaklarına birden fazla yüzük daracık pantolonlar tayt aslında bir etek kullanmadılar o da yakındır.

recaikoz bunu beğendi.
  10. recaikoz

Benzeyecekler ki ; bahsedilen kıyamet alemetleri gerçekleşmiş olsun. :)

Sayfayı Paylaş