Hiç sanal Aşk yaşadınız mı.

Konusu 'Aşk & Sevgi' forumundadır ve Ajda tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Asya

Asya Yeni Üye www.pembeoje.com

Aynen ve bu çiftler her geçen gün artıyor bir gün gelecek aile kavramı kalmayacak diye korkuyorum.

2. Benan kurt

Benan kurt Yeni Üye www.pembeoje.com

Günümüzde boşanmalar çok artı bekarlar neysede birde evli çiftler sanal alemde sevgili edinmiyormu büyük rezillik.

Kerime bunu beğendi.
  3. Çilek

Çilek Yeni Üye www.pembeoje.com

Gördüğüme ve tanıdığıma güvenemiyorum sanal alemdekine güvenmek büyük aptallık olur benim için.:D

4. Belkız

Belkız Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben yaşadım ama tabiki ciddi bir ilişki değildi sadece insan konuşarak ruhunu rahatlatıyor diye biliriz mesela bir nevi terapi gibi düşünün.

5. İlçim

İlçim Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok haklısın nederler dünyanın çivisi çıkmış.

6. selin

selin Yeni Üye www.pembeoje.com

sanal aşk yaşamadım yaşamakta istemem bence çok saçma olur.

7. Durul

Durul Yeni Üye www.pembeoje.com

aşkı bulsam sanal olanınada razıyım:p:p

8. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Yetinmeyi bilmek lazım. Aşkı filmlerdeki veya masallardaki gibi aramamak lazım. Aşk bir süre sonra kendiliğinden ortaya çıkıyor. Bir bakıyorsun...aaaa.!! Ben aşık olmuşum diyorsun.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

9. Gürru

Gürru Yeni Üye www.pembeoje.com

Hayatı toz pembe görmeyin yeter acı ve tatlı anlarıyla var hayat.
    sanal aşka gelincecesaret işimi yoksa şans demesimi bilemedim şuan kararsızım

10. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Hayat tabi ki bir sürü iniş çıkış demek. Mücadele demek. Yetinmek elindekinin kıymetini bilmek demek. Hep yukarılara değil aşağılara bakmak demek. İşte o zaman Mutlu olmak çok kolay.

Sanal aşk; (bence tabi) birebir görüşme olmadan tamamen kalplerin karşılıklı konuşması. İnsanlar tamamen kalpleri ile konuşunca iyi anlaştıklarını fark ediyorlar. Yani ruh güzelliğini görüyorlar. Önce canlı görüşünce farklı yorumlara kapılıyorlar. Yok efendim kilolu, göğsünde kıl var, kadının basenleri çok geniş, Kaş'ları alınmamış..vs gibi düşünceler oluşunca kalpler konuşamadan ayrılıyor. Sanal aşk pc de olmaz sadece. Mesala market reyonundaki kız yada erkek size yakın davranır ilgilenir platonik ilgi duyarsınız. Sonra aşka dönüşür. İnsan her zaman kendini sanal ortamda daha rahat hisseder. Yazmak daha iyi.

Cesaret yada cesaretsizlik değil de Zamanlamasını ve kıvamını tutturmak önemli.

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

Sayfayı Paylaş