Erkek çocuk doğurmak istiyorum!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Gungor tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Gungor

Gungor Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Ne yapmam lazım?

2. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Formülünü keşfedince yazarım sana da canım en kısa sürede :D

3. Gungor

Gungor Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

))))) çabuk çıksa da o formül=D

4. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Neden erkek çocuk kız olsun.

5. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Çalışmalar devam ediyor canım somut bir formül elde edince ilk sana yazıcam emin ol ;)

6. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Tek başına denemelerin olmuşsa sonuç almamanız normal :D Eşinize danışmanızda fayda var :D

7. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Canım bir liste var. Çin takvimi diye. Erkek çocuk regl bitimi ertesi oluyor. Kız çocuk ise diğer dönemlerde. Yani regl bittiği hafta denemelisiniz. Yaş vs de önemli. Sana bulacağım inşallah o listeyi. Yazıcam buradan

8. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Allah gönlüne göre versin duasından başka yapılabilecek bişey yok canım;)

9. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

canım benim bir tane manevi annem var,dualı,abdestli temiz kalpli bir kadın. Bana bir olayı anlattı. Bir dini hocanın 4 kızı varmış. Karısı tekrar hamile kaldıktan sonra bu hocaya sormuşlar:''Ya bir tane kız daha olursa?'''HOca buna demiş ki,hayır oğlum olacak, ve gerçekten erkek doğdu. Daha sonra ona sormuşlar,sen nasıl böyle emin ve kesin konuştun yoksa sırrım mı vardı,o da demiş ki İslamımızda kadın erkekten önce zevk aldıysa kız doğarmıs,erkek kadından önce boşanırsa erkek olurmuş.

Doğru mı gerçek mi, ama biz erkek çocuğu planlamaya kalkarsak biz de bunu deneyeceğiz:oops:

10. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

çin takvimine göre ben de bakmıştım, ama erkek olur diye çıkıyordu ama 2ci de kızım oldu. Yani yanlış gösterdi

Sayfayı Paylaş