1-2 Ayda 7 kilo aldım ilgilenenler baksın

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve SonKraLice tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. SonKraLice

SonKraLice Saygın Üye www.pembeoje.com

Merhaba arkadaşlar bence kilo almak için (ne olduğunu bilmediğiniz) yok kilo aldırıcı ilaçlar falan almayın! illaha bir yan etkisi olur çünkü. ben zayıflığımdan çok şikayetçiydim şuan lise 4. sınıfa gidiyorum bu yaşıma kadar 45 i bile hiç görmemiştim. çok rahatsızlık duyuyordum kendimi beğenemiyordum taytın içine bile bir sürü şey giyiyordum ya hep dua ederdim bu günler geçsin diye ama hiç birşey yapmazdım. 40-41-42 arasında gidip geliyordum hep boyumda 156. daha sonra bu senenin başında artık birşeyler yapmaya karar verdim baktım yaş 18 hiçkimse göstermiyorsun diyor ya şişmanlara nasıl şişman dedikleri zaman sinirlenirlerse bende çok zayıfsın dedikleri zaman çok kızıyordum! hala daha kızıyorum kilo bnm kompleksim gibi birşey. neyse ilk önce hastaneye gittim dahiliye ye kan tahlili istediler yaptırdım. daha sonra kanımda demir eksikliği(kansızlık) çıktı. demir eksikliğinin neden olduklarına bir bakın internetten ZAYIFLIK KİLO ALAMAMAK. ilk önce demir eksikliği tedavisine başladım hergün alıyorum ilaçları. ha tabi birde diyetisyene gittim doktor bana diyet programı verdi tam olarak uygulamıyorum ama günde 3 öğün dolu dolu yiyeceksiniz işte :) birde gittim eczaneye bana kilo aldırıcı ilaç verin dedim bir şurup verdiler bana aslında sakinleştiriciymiş ama iştahıda açıyormuş. bununda çok etkisi olduğunu düşünüyorum! şurubun adı PRAKTEN bundanda hergün 2kere falan alıyorum. birde doktor önerisi üzerine tabi-prozac kullanıyorum. gerçi bu ilacın zayıflattığı yazıyor internette bilmiyorum. tabiki bunları yaparken sürekli yedim günde 3 öğün kesin yiyorum yemediğim zaman kilo vericem diye korkuyorum ve sürekli yediğim şeylerin sayısını artırıyorum örneğin 1 tabak yerken 2, 2yken 3... sadece ilaçlar size kilo aldırmaz yiyeceksinizde şuan 47 kiloyum ve 36 beden elbiseye zor sığdım geçen gün :) bunları gördükçe mutlu oluyorum ne biliyim ama hedefim 50...55 arası hala uğraşıyorum yani :) balık etli seviyorum. bunları sizinlede paylaşmak istedim. :)

Sayfayı Paylaş