48 gün) İRADENİN GÜCÜ DİYETİ

Konusu 'Diyet Yöntemleri' forumundadır ve Eftelya-34 tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Eftelya-34

Eftelya-34 Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar bu diyetle 48 günde 17 kilo veriliyor

1. Adım: Sabah(9:00-10:00) arası= 1 kase yoğurt+ 1 paket etiform yenecek
    2. Adım: öğle(12:00-13:00) arası= 1 paket etiform+1 domates+1salatalık yenecek
    3. Adım: Gün içinde 1.5 ltlik plastik su şişesi bitirilecek 2 ltye yakın su içilecek
    4. Adım: Akşam 25-30 dakika spor yapılacak
    5. Adım: Akşam yemeği yoktur. Saat 13:00'ten sonra midenize hiçbirşey girmeyecek
    6. Adım: Perşembe günleri serbestsiniz istediğiniz herşeyden kilo aldırmıcak şekilde yiyebilirsiniz bugün yeme günüdür
    7. Adım: Perşembe sabahları aç karnına tartılıp haftalık not tutulacak
    8. Adım: Son güner kadar devam edilecek olumlu düşünülecek yapamam düşüncesine bir an bile kapılınmayacak yapamazsın edemezsin diyenler dinlenmeyecek
    9. Adım: Acıktıkça su içilecek diş fırçalanacak fırsat buldukça 100 kere zıplanacak
    10.adım: Başardığınız günü düşünün ve ne hissettiğinizi bir kağıda 2 sayfa halinde yazın ve hergün yatarken bunu okuyun

arkadaşlar bu diyeti kimseye yapta demem yapmada demem ama benim 2 ay sonra düğünüm var ve yapmak zorundayım ve yolumdan dönmücem düğünümden sonrada sağlıklı düzenli besleneceğime söz veriyorum bu son diyetimdir ve gün gün hafta hafta yaşadıklarımı sonuçlarımı sizlerle paylaşcam

başlama tarihi: 24.04.2012
    bitiş tarihi: 10.06.2012
    BAŞLANGIÇ KİLOSU:83
    HEDEF:66

2. Tijen

Tijen Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben bu diyeti yapacak kadar iradeli değilim sanırım.

Sayfayı Paylaş