A DOSTLAR YİNE YENİ BİR KARAR MOTİVASYONA GELİİNN

Konusu 'Diyet Yöntemleri' forumundadır ve Delikızım tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Delikızım

Delikızım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Öncelikle kendim için kısa bir bilgi vereyim. 153 kilo 20 yaşında bir genç kızım. Ne acı değil mi? Bundan 3 yıl önce mide bandı ameliyatı oldum ve 31 kilo verdim, tabii bu 31 kilo yap bırak yap bırak şeklinde oldu. Haziranda düğün var ve beni yine bi zayıflama sevdası aldı. Bu sefer başaracak gücü iliklerime kadar hissediyorum. Aynı kaderi paylaştığım bir arkadaşım vardı o benim kadar olmasa da kilolu bir kızdı ve obezlikten balık etli mevkisine yükseldi. Hayatına biri girdi ve çok mutlu. Asla mutluluğunu kıskanmıyorum ama neden ben yaşayamıyorum diye çok üzüldüm. Belli etmedim, kendimce. Düğünde de bir sürü güzel hatunlar olacak etrafım güzel ve fitlerle dolu. 7 ayda balık etliden bi tık daha aşağıda olmak istiyorum. Biliyorum büyük bir hedef ama bunu yapmak zorundayım. Upuzun dapdar bir balık elbise giyip tüm endamımla yürümek istiyorum. Bu zamana kadar şok diyetlere hiç inanmazdım. Ama bu sitede çok araştırdım ve çok okudum. İnsanların tecrübeleri, yaşadıkları beni o yöne doğru itti ve bi karar aldım. İlk bir ay patates diyeti yapıp, ideal kiloma ulaşana kadar elma diyeti yapmayı planlıyorum. Her hafta düştüğüm kiloyu buraya yazıp bu konuyu DİYET BAŞARI HİKAYELERİ kısmına taşımak istiyorum. Bunca şeyi neden anlattım? Desteklerinizi bekliyorum. Motive edin. Hatta kilolu bayanlar beraber başlayalım ve tatlı bi yarış yapalım. Çok uzun yazdım, beni anlamanızı istiyorum. Ahh ah. Zayıflayalım!!!!

Sayfayı Paylaş