ACİL:Yüzdeki ameliyat izini en iyi kryolan marka fondöten mi kapatır?cvp beklyrm ltfn

Konusu 'Makyaj ve Püf Noktaları' forumundadır ve arzu92 tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. arzu92

arzu92 Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

senağlamaMerhaba arkadaşlar ben 5 ay önce yüzümdeki benleri aldırdım bunu siteyle de paylaşmış bilgi edinmiştim hepinizden şimdi ise bu izler zamanla azalacağı için şuanda belirgin durumda ve sokağa çıkmadan önce çok iyi kapatacak bir fondötene ihtiyacım var,bunun için "kryolan" diye bir alman markası var profesyoneller içinmiş ama çok iyi kapatıyormuş kullananlardan öneriler rica ediyorum,ne kullanabilirim?

Bir de acilen almam gerekiyor mesela hemen yarın almam gerek bi kaç güne kadar iş
    mülakatına çağrılabilirim ,yüzümdekileri aldırmak için 1 yılım geçti evde, oyüzden işe girmem lazım evde olmuyor yeni mezunum yük oluyor gibi hissediyorum aileme buyüzden acilen en iyi iz kapatıcı fondöten nedir ve ben izmirde hemen yarın bunu nerden alabilirim?? LÜTFEN YARDIM EDİN YANITLARINIZI BİLGİSAYAR BAŞINDA BEKLİYORUM..şimdiden hepinize çok teşekkürler:a015:

Sayfayı Paylaş