ağva'da balayı

Konusu 'Düğün' forumundadır ve eylülfırtınası tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. eylülfırtınası

eylülfırtınası Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Benim düştüğüm hataya kimse düşmesin diye açtım bu konuyu. Ağva'da Greenline otelde balayına gittik ama sonu hüsran oldu. Etraftaki otellerin de Greenline'dan farkı olduğunu sanmıyorum hatta belki en iyisi Greenline'dır. Beğenenler olabilir bilemem. Ama benim önem verdiğim kriterleri önemseyenler bizim gibi yanılmasınlar fotoğraflara bakıp.
    Sizden beş yıldızlı otel parası alıyorlar ama verdikleri hiç bir hizmet o parayı karşılamıyor. Odalarda klima bile yok! Odaların tavanlarını, duvarlarını sivrisinek ölüleri süslüyor. Zaten geceleri sizrisineklerden ve sıcaktan uyuyamıyorsunuz, bırakın eşinizle romantik dakikalar geçirmeyi. Güya romantik akşam yemeği nehir kenarında, siz yemek yerken sinekler sizi yiyor ayrıca yemeğinizin içine düşen sizin yediğiniz sinekler de cabası. Nehirin kenarı otellerle çevrilmiş öyle nehir kenarı yürüyüşü falan yapamıyorsunuz. Küçücük bir alana sıkışıp kalıyorsunuz. Ağva'nın içi zaten ayrı bir kabus. Kalabalık, mangal kokuları vs.. vs.. Belki bir haftasonu kalınabilir görmek adına. Ama balayı için asla! Keşke bana da bunları söyleyen biri olsaydı o kadar parayı çöpe atmazdık Hele eğer bizim gibi arabanız yoksa kesinlikle düşünmeyin bile iett otobüslerinde rezil olursunuz. İlla ki gidicez diyorsanız iett otobüslerinin biletleri satılıyormuş önceden alın yoksa 3 saat ayakta sıkış tepiş yolculuk yaparsınız. Ayrıca Ağva'da taksi bulmak da çok zor çünkü taksiler sürekli dolu oluuyor onu da belirtiyim. Bence balayı için sakin, huzurlu bir yer arayanlar Abant'a gitsinler. Biz çok pişmanız

Sayfayı Paylaş