Aldatılan Kadın Suçludur!

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve sweety tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Aldatılan bir kadın her ne kadar erkeği suçlasa bile kendisi suçludur! Zaten kendisi suçlu olduğu için bunu kabullenmek yerine erkeğin üzerine gider. Çünkü birileri ona acısın ister. "Ben aldatıldım, yazık bana" diye acı çekmek "aldatıldım çünkü..." ile başlayan cümlelerden kaçmak için en doğru yöntemdir.
    "Neden aldatıldım?" diye sorduğu zaman karşısına çıkacak cevaplardan korktuğu için "lanet olsun, O beni aldattı" der.
    Acaba neden aldatıldınız?
    - Gereken özeni göstermediniz.
    - Sevginizi belli etmediniz.
    - Kendinize bakmayı bıraktınız.
    Bu maddeler sonsuza dek uzayabilir.

İşin tuhafı; aldatılan kadın aldatılmayı sonuna kadar hak etmiştir. Ve bunu kendine itiraf edemediği için ona acınmasını ister!

Last edited: 8 Ocak 2015
  2. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Bir kısım kadın için geçerli olabilir ama her kadın aldatılmayı asla hak etmiyor bence.

3. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Her kadın aldatılmayı hak etmiyor, bazı konularda haklı olabilirsiniz fakat suçsuz kadınlarda var...

4. Sarısaçlım

Sarısaçlım Saygın Üye www.pembeoje.com

Doğruluğu var
    Bir kadın eğer kocası eve geldiğinde ona gülümsemiyorsa, ona erkek olduğunu hatırlatmıyorsa, masasına bir tabak yemeğini koyamıyorsa, kocasının ailesini önemsemiyorsa, saçma saçma tripler atıp onu kendinden uzaklaştıracak şeyler yapıyorsa aldatılmayı hak ediyordur.

5. SonKraLice

SonKraLice Saygın Üye www.pembeoje.com

canım sana sonuna kadar katılıyorum bunları yapan kadın zaten aldatılmayı göze almalıdır yani
    birde bazı şerefsizler var ki onlar hiç yok yere macera olsun diye aldatıyor.

6. Sarısaçlım

Evet, aynen canım zaten o şerefsizleri hiç söyleme adi herifler ama onun dışındakiler haklıdır yani.

7. Bernadiyorki

Bernadiyorki Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evet kızlar bende size bu konuda katılıyorum
    bizler içinde geçerli bu eğer kocamız bizi umursamıyorsa, gözümüzü sağda solda bırakıyorsa, çocuklarına babalık yapamıyorsa, kadın olduğumuzun farkına vardırmıyorsa, evine bir ekmek bile getiremiyorsa, saçma sapan şeylere kızıp bizi üzüyorsa bu koca kocalığı hak etmediği gibi kadınlar için de bu geçerli.

8. Sarısaçlım

evet canım aynen öyle

9. Hemşinlim

Hemşinlim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

HAYIR KIZLAR BEN SİZE KATILMIYORUM ALDATILAN KADIN SUÇLU OLSA BİLE ALDATILMAYI HAK ETMİYORDUR. ALDATMAK NEDİR YAHU ? ALDATACAĞINA UYARSIN EĞER UYARILARI DA DİNLEMİYORSA AYRIL BİTSİN GİTSİN YAHU

10. SonKraLice

SonKraLice Saygın Üye www.pembeoje.com

Yuvanın yıkılmasını istemiyor olabilir

Sayfayı Paylaş