Ameliyatsız burun estetiği mümkünmü.

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Sweet tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Sweet

Sweet Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Dik şekilli yüzüme uygun bir buruna sahip olmak istiyorum.Ameliyat öncesi ve sonrası neler yaşarım bilmiyorum.Bilgi verirmisiniz.

Müzik delisiyim ve cimcimem bunu beğendi.
  2. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Geleneksel işlemlerin aksine ameliyat gerektirmeyen estetik işlemler, neredeyse anlık sonuçlar yaratır ve geleneksel burun estetiği operasyonundan daha az maliyetlidir. Uygun burun yapısına sahip kişilerde cerrahi olmayan burun estetiği işlemleri geleneksel ameliyatlara göre daha idealdir. Hiçbir ameliyat gerektirmediğinden ameliyatla ortaya çıkabilecek riskleri de ortadan kaldırır. Eski yöntemlere nazaran neredeyse anlık sonuçlar elde edebileceğiniz bu işlemle hastalar rutin hayatlarındaki aktivitelerine kısa sürede geri dönebilirler.

Müzik delisiyim bunu beğendi.
  3. Müzik delisiyim

Müzik delisiyim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ameliyatsız burun estetiği sanmıyorum güzel olmak veya burnunuzda bir değişiklik yapmak istiyorsanız canınızın yanmaması mümkün değil.:)

4. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Her güzelliğin bir bedeli var estetikle güzelleşmenin bedelide ağrılı ve acılı geçen ameliyat süreci estetik ameliyat düşünenlere kolaylıklar dilerim.

Sayfayı Paylaş