Bütün erkekler aynımıdır.

Konusu 'Ah Şu Erkekler' forumundadır ve Zülal tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Zülal

Zülal Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir evlilik geçti başımdan 2 yıl önce boşandım eşimden çok değil 9 ay kadar evli kaldık evlendik henüz 2 aylık evliyken adam beni aldattı neye uğradığımı şaşırdım güvenim sarsıldı ve artık korkuyorum evlilikten bilmiyorum bütün erkekler aynı mı bu sadece benim mi başıma geldi yorumlarınızı bekliyorum.

2. Eylül35

Eylül35 Yeni Üye www.pembeoje.com

Bütün erkekler aynı olsa herkes sizin gibi sorunlar yaşardı, siz biraz şansız çıkmışsınız ama dert etmeyin inşallah daha iyilerini bulursunuz

3. Papatyam

Papatyam Yeni Üye www.pembeoje.com

Bütün erkekler değil ama çoğu erkek aynı bu nedenle çoğu kadın şanssız bu hayatta.:oops:

4. Rengin

Rengin Yeni Üye www.pembeoje.com

Hayatta kadın olsun erkek olsun iyisi ve kötüsü mutlaka var şans bazende kısmet sonuç olarak iyi yada kötü bizim seçimlerimiz.;)

5. Pırıltı

Pırıltı Yeni Üye www.pembeoje.com

Üç aşağı beş yukarı aynılar tabi istisnalar kaideyi bozmaz.

6. Bennur

Bennur Yeni Üye www.pembeoje.com

Kadın yada erkek farketmez ikisindede iyi ve kötü olanlar var ama insanız özümüzde hepimiz iyiyiz yaşam koşullar insana bazen yapmam dediğini yaptıra biliyor.

7. Serra

Serra Yeni Üye www.pembeoje.com

Her erkek farklı kişiliğe ve düşünceye sahip oluyor bütün erkeklerin aynı olduğunu düşünmüyorum.

8. Badegül

Badegül Yeni Üye www.pembeoje.com

olmuyorsa olmuyordum çok takıp kendini mutsuz etmek yerine ileriye bak seni hak edecek bir erkek mutlaka çıkar karşına.:rolleyes:

9. Kardelen

Kardelen Yeni Üye www.pembeoje.com

erkek milleti deyilmi hepsi aynı.o_O

10. recaikoz

recaikoz Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Hepsi aynı değildir...:)

--------------------------------------
    Diyorlar ki ; sen delisin..! Hiç bu kadar sevilir mi..? JETTALK

Sayfayı Paylaş