ÇOK ACİL MÜDEHALELER İÇİN AURİDERM XO VİTAMİN K OXYDE jel.

Konusu 'Kozmetik Ürünleri ve Markalar' forumundadır ve PeluŞ tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. PeluŞ

PeluŞ Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlarım hepimiz ev kazaları geçiyoruz,yemek yaparken yada bir kaza sonucu derin kesik ve yanıklarımız oluyor,vücudumuzda neredeyse siyaha yakın acı veren morluklarımız oluyor,bazen bu vücuttaki morluklar şişlikler kızarıklıklar yanıklar ve en önemlisi geçiridğimiz ameliyat izleri bizikimi zaman aynalara küstürüyor sosyal hayatımızı çok fazla etkiliyor ..yaşadıklarımı ve bu jel kreme nasıl minnettar olduğumu sizle paylaşmak istedim.ilaçfirmasında çalışırken çok büyük bir trafik kazası geçirdim yüzümde büyük şişlik ve morluklar vardı vücudumda derin kesik izleri vardı tedavim bittikten sonra müdürüm bu ürünü bana hediye etmişti 2 günde siyahlaşmış morluklarım açıldı 1 haftada neredeyse tamamen geçti.derin yara izlerim 2 günlük kullanım sonucu neredeyse kapandı.hiç kimse ağır trafik kazası geçiriğime inanmadı.1 sene önece göğüslerime silikon taktırdım ve göğüs altımdan silikon takıldı o kadar büyük ve çirkin bir iz kaldıki yaptırdığıma pişman olmuştum sonra yine bu kremi düzenli olarak kullanarak o derin ameliyat izimi neredeyse kaybetti..babam pankreans kanseri olduğu önemdeçok ciddi amaliiyat oldu vücudunda boydan boya ameliyat izi tedavi bittikten sonra bu kremi kullandırdım ameliyaz izleri çok düzeldi.bu etkili jel kremi günde iki kez sabah ve akşam uyguluyorsuz ferahlatıcı etkili aynı zamanda..cilt bakımı dışında tıbbi kozmatik olarak bu ürünü deneyin tabiki doktorunuza baş vurabilirsiniz ama hiçbir yan etkisi yok.denemediğim ve çevremde denenmeden asla yazmam.

Sayfayı Paylaş