Conuter Strike| 10 Soru 10 Gırgır Cevap : )

Konusu 'Mizah' forumundadır ve Binnaz.E tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Binnaz.E

Binnaz.E Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Konu yeri counter strike bölümü ise lütfen taşınsın...

S1: Paraşütüm açılmadı ve yere düştüm. Neden ?
    C : Paraşütünüz büyük ihtimal Çin malıdır. Keşke almadan önce üzerindeki made in china yazısına dikkat etseydiniz.

S2 : Rehineler peşimden gelirken düşüyorlar neden ?
    C : Teröristler geceleri votka,şarap vs içiyorlar. Rehinelere de biraz içirmiş olabilirler. Haliyle rehineler kafayı bulmuş tabi nasıl yürüsünler : )

S3 : Kameradan karşı takımı göremiyorum. Neden ?
    C : Son günlerde ortalıkta bir virüs dolaşmakta. Sanırım kamera sisteminiz hacklenmiş. En kısa zamanda kamera takip sisteminizi yenileyiniz.

S4 : Bomba imha kilidi işe yaramıyor bu nasıl olur ?
    C : Mühimmat ve teknik malzemelerde sorun yaşarsanız bir dilekçe ile TSK'ya gidin. Onlar envanteri bakımdan geçireceklerdir.

S5 : Oyunda kullandığım araclar belli bir süreden sonra duruyor. Niçin ?
    C : Tavsiyemiz daha iyi bir yakıt kullanmanız.Ama lpg kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz : )

S6 : Kayak takımım çalındı ne yapmalıyım ?
    C : Bir polis kalkanı edinebilirsiniz. Onunla da kayak yapmak mümkün ve hatta çok daha eğlencelidir.

S7 : Takım arkadaşlarımı uçarken görüyorum bu nasıl olur ?
    C : Sanırım yeni çıkan rocket-bag'den haberiniz yok. Bu teknoloji sayesinde belirli bir süre uçabilirsiniz.

S8 :Bazı zamanlar top ve davul sesleri duyuyorum. Nereden geliyor bu sesler ?
    C : Bildiğiniz üzere Ramazan ayı geliyor. Counter Strike ekibinin ramazan davulcularına ihtiyacı var. Duyduğunuz sesler elemelerden geliyordur.

S9 : Oyun esnasında cok falza yoruluyorum. Enerjimi nasıl toplayabilirim ?
    C : Mapte iki adet kantinimiz bulunmakta. Biri counterlar diğeri terör grubu için. Ayrıca rakip kantinden alışverişlerde %50 indirim avantajı var : )

S10 : Elimdeki silahı kullanamıyorum neden ?
    C : Silah ruhsatı olmayan oyuncuların silahları sistem tarafından etkisiz hale getirilir. En kısa zamanda ruhsatınızı almanızı tavsiye ediyoruz.

Sayfayı Paylaş