Dudak dolgusu yaptıranlar

Konusu 'Dudak Dolgusu' forumundadır ve inna tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. inna

inna Yeni Üye www.pembeoje.com

Dudak dolgusu yaptıranlar genellikle memnun kalıyor fakat dudak dolgusunun yan etkileri ve ileride çıkarabileceği sağlık sorunları varmı merak ediyorum

Çimen bunu beğendi.
  2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Dudak dolgusunun yan etkisi ne olabilir oradan başlayalım. Yan etki dediğimizde ki biz onu komplikasyon olarak isimlendiririz, mesela , enfeksiyon. Temiz- hijenik çalışıldığı zaman böyle bir şey olmaz. Bunca yıldır benim başıma hiç gelmedi mesela. Olsa bile antibiyotik kullanımı ile sorun çözülebilir. Ödem yani şişlik olabilir. Bu bir komplikasyon olarak kabul dahi edilmez. Hiçbirşey yapılmasa dahi ödem kendiliğinden iner. Doğru bir marka ve uygun bir dolgu seçilip deneyimli bir hekim tarafından uygulandığı zaman ilerde yaratabileceği herhangi bir sorun olmaz. Zaten hyaluronik asit bazlı dolgular erir gider. Kalmadıkları için sorun da yaratamazlar. Deneyimsiz bir kişi tarafından yapıldı ve istenmeyen bir şekil oluştu diyelim. O da kolaylıkla hyaluronidaz dediğimiz enzim ile eritilebilir. Yani korkulacak birşey yok. Rahat olabilirsiniz.

3. Feride er

Feride er Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben 9 ay önce burun estetiği ameliyatı yaptırdım baya zor bir dönem oldu benim için ama şuan her şey yolunda ama aynaya baktığım zaman burnumdan memnunum fakat üst dudağım biraz daha kalın olsaydı demekten kendimi alamıyorum alt dudağıma nazaran üst dudağım biraz ince kalıyor dolgunun estetik ameliyat gibi olmadığını söylediler yazılarınızı okudum formdan ve internetten bana ne tavsiye edersiniz Mehmet bey cevabınızı bekliyorum.

4. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Merhabalar Feride hanım, sorunuzun yanıtı son derece basit aslında. Üst dudağınıza bir miktar dolgu yapılarak bütünlük sağlanacak. Birkaç dakikalık ve son derece ekonomik bir işlem. Rahat olun, birkaç dakikanızı ayırın ve yüz estetiğinizdeki bütünlüğü sağlayın. Detaylı bilgiye ihtiyaç duyarsanız bana direk de ulaşabilirsiniz. Saygılarımla

Sayfayı Paylaş