Erkekleri süründürmek !

Konusu 'Ah Şu Erkekler' forumundadır ve Juliela tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Juliela

Juliela Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ya kızlar hep çok merak etmişimdir bir erkek nasıl süründürülür daha doğrusu nasıl dize getirilir bazen bayanlar konuşurken duyuyprum şöyle yaptım böyle yaptım diye ya yalan söylüyorlar yada ciddi ciddi istediklerini yaptırıyorlar ama ben hala anlamış değilim nasıl oldunun yani bunun bir formülü varda ben mi bilmiyorum

2. Sweet

Sweet Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Yok canım ne formülü olucak erkeğin işine gelmesin evde kanepeden kanepeye bile geçmez. sevgiline sözlü ne belki yaptırırsın ama eşine çok zor.

3. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kesinlikle erkeğe vazgeçilmez olduğunu hissettirmemelisin.

4. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Benim ablam hep erkekleri süründürürdü, bilerek yaptığını sanmıyorum. Biri ablama aşık olup da ablam hoşlanmıyorsa hep tersliyordu. O da tersledikçe yakınlaşmaya çalışırdı. Eğer bir erkek seni seviyorsa süründürebilirsin. ama bana göre bu hoş bişey değil.

Life bunu beğendi.
  5. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

O erkeği süründürmek değil canım kaçan kovalanır taktiği erkek kadını elde edene kadar bütün çabayı gösterir.niyeti ciddi ise sevgili olana kadar sevğili olduysa yüzük takana kadar son adım nikağıda kıydımı koşmaz her şeyi ayağına bekler erkek.

6. Hadise

Hadise Profesyonel Üye www.pembeoje.com

kızlar aramızda kalsın eşimi biraz süründürmek istiyorum yardımcı olurmusunuz ceren hanım bu konuda tecrübeli diye duydum.

7. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ceren hanım tiyolar versede bizde nasiplensek hadise canım.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

8. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Eşinizi süründürmek isterken kendiniz sürünmeyinde hanımlar.:p:p

9. Gungor

Gungor Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

sonuçları acı olabilir bence uğraşma en güzel yolu onu umursamamak olur.

10. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir erkek için önemli sorun önemsenmemek işe yarayabilir.

Sayfayı Paylaş