Erkeklerin Kızlara Söylediği Masum 9 Yalan

Konusu 'Ah Şu Erkekler' forumundadır ve Paprika tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Paprika

Paprika Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

erkeklerin kızlara söylediği masum 9 yalan

Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar
    İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 9 yalanı merak ediyor musunuz?

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum: Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir.

Mesaiye Kalıcam.Çok çalışıyorum !

Dişi sineğe bile bakmam: Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Yemeklerini çok beğeniyorum: Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun: Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz: İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum: Yapmayın, oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun: Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da, verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.

Dünyaya gözümü seninle açtım, senden başka kıza bakmıyorum; Bakacağı zamanda bahanesi aşkım şu kızın saçları aynı senin saçlarına benziyor Bakacak ya bizim çapkın yer yapıyor

2. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Kızlara söyledimi bilmiyorum ama bana hiç bu tarz yalanlar söylemedi eşim.

3. PeluŞ

PeluŞ Profesyonel Üye www.pembeoje.com

bir çok erkekte gördüğümüz yalanlar.

4. Ceylanım

Ceylanım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Erkek yapmam yapmadım dediği bir çok şeyi kesin yapmıştı ve psikolejik olarakta yalana baş vurur ve kendini savunmaya başlar.

Sayfayı Paylaş