Eşiniz sizi kıskanıyor mu?

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve anyuta tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Kızlar 5 senedir evliyim ama bu 5 sene içinde eşimin beni kıskanmasını hiç görmedim. Bazı arkadaşlarımdan duyuyorum ki kocası bunu, şunu giyme diyormuş,kıskanıyor,ya da market olsun,eczane olsun başka erkeklerle konuşmayı yasaklıyor, ya da bunu şunu giyme. Gerçeğini söylesem beni onun kıskanmaması biraz üzüyor.Çirkin değilim ama kıskanmıyor

2. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Aman senin de kafana taktığın şeylere bak cnm. Benim de eşim kıskanmıyor. Kıskanması için bir sebep yok da ondan kıskanmıyor. Bir de kıskantıp da napacaksın. Mesela benim arkadalımı eşi tek başına gündüz vakti bile dışarı çıkmasına izin vermiyor. En iyisi kıskanmaması

3. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

dışarıya çıkmasını yasaklarsa tabi gereksiz ve saçma şeydir. Ama ara sıra kıskansa olurdu bence. Ben mesela onu çok kıskanırım. Belirtmemeye çalışıyorum ama

4. Dinara

Belki de eşin de aynısını yapıyordur. Seni de kıskanıyor ve belirtmiyordur.

5. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bende eşimin beni çok aşırı kıskanmasında şikayetçiyim kızlar ya çok aşırısıda insanı bıktırıyor inanın bazen öldüresim gelmiyor değil hani

6. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Benim eşimde beni kıskanır ama dozunda hiç rahatsızlık duymadım aksine hoşuma bile gider.

7. Dinara

Allah size yardımcı olsun ne diyeyim. Kıskançlık yerine göre olursa güzel olur

8. Dinara

Yerine göre kıskanıyorsa ne mutlu sana

9. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evet takıntı veya hastalık derecesinde bir kıskançlık durumu değil olması gerektiği kadar yerine göre.

10. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kıskanç erkek iyidir aşırı yapmıyorsa kıskançlığı.

Sayfayı Paylaş