Farmasi Ürünleri Deneyimi

Konusu 'Kozmetik Ürünleri ve Markalar' forumundadır ve örgün tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. örgün

örgün Yeni Üye www.pembeoje.com

Farmasi ürünleri Avon gibi danışmanlar aracılığı ile satılıyor. Teşefonla sipariş için 0216 435 76 76 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Skin Perfecting Balm
    BB kremle başlamak istiyorum. Kokusu bebek bisküvisi gibi.SPF 15 içeriyor ve cildi gün boyu nemli tuttuğu söylense de kuru ciltlerin sevmeyeceğini aksine yağlı ciltlerin çok seveceğini düşündüğüm bir BB krem. Cilt tarafından anında absorbe ediliyor ve kendini kesinlikle belli etmiyor. Oldukça hafif. Alın veya gözeneklerin geniş kısımlarında pütürlük yapmadı. NEmlendirme özelliğini sevmesem de BB kremlerin yağlı ve parlak hissini sevmeyenler için ideal. Kapatıcılığı az'dan orta'ya

Fiyatı: 23,99 TL

Skin Perfecting Balm BB Eye Cream
    İlk kez göz için üretilmiş bir BB krem denedim. Kremin kıvamı çok ince. Ancak göz altımda hafif kuruluk yaptı. Üstteki BB kremde de aynı sorun olduğundan altını iyice nemlendirmek gerekli. BB krem olduğu için kapatıcılığı çok az. Göz altında morluk sorunu olmadığı halde göz altını aydınlatmak isteyen yağlı ciltlerin tercihi olabilir.

Fiyatı 16.50 TL ama Normal BB krem alana bu hediyeymiş.

İşte bu da yüz ve göz BB kremlerinin birlikte görünümü

All in One Mascara
    Rimelleri biraz kuru kıvamda. Kısa sürede daha çok kurur mu diye insanı düşündürüyor. Bu ilk denediğim. Çok sevmedim. Kirpikleri çok kıvırdığı ultra dolgunluk verdiği söylense de tek özelliği bence ultra siyah olması. Ancak topaklanma yapmadığı kesin. Dökülme akma sorunu yaşamadım. Fiyatı 11.99 TL

Gördüğünüz gibi 2 kat uyguladığım halde hiç topaklanma yok

Catwalk Illusion Mascara

Dolgunluk veren maskarasını all in one 'a nazaran çok sevdim. Yok gibi makyaj yapmayı sevenler için muhteşem. Kirpiklerimi inanılmaz çok ve sanki hiç rimel yok gibi gösterdi. Yine fırçaya hiç rimel gelmiyor gibi. Uzun vadede nasıldır bilemem ama görüntüsünü çok sevdim. Tam anlamıyla kıvrık ve tel tel kirpikler rimelsiz gibi.

Tek Kat Uygulanmış

İki kat uygulanmış

İki rimel arasındaki fark. Soldaki All in-Sağdaki Catwalk

Deep Look Eyeliner
    Likit eyelinerın uygulaması ince fırçası sayesinde çok kolay. Ama likit olduğunu unutmayın. Biliyorsunuz en zor uygulanan eyeliner likit olanlarıdır. Keskin siyah bitişli ve kolay kuruması sayesinde bulaşma yapmıyor ve uzun süre kalıcı. Çatlama vs yapmıyor. Fiyatı 8.25 TL

Tender Blush
    1302340 rengi

Allığın rengi şeftaliden turuncuya doğru. Tam mat ve kalıcı. Gün boyu yanaklarımdaydı. Rengi çok sevdim. Sıcak tenlilerin bayılacağı ve yaz için çok kullanışlı bir renk.
    Fiyatı 9.5 TL

Tüm ürünlerin yüzümde duruşu. Allık da tam olarak burada görüldüğü gibi.

Sizin denediğiniz ya da mükemmel bulduğunuz Farmasi ürünleri neler?

2. Devrim ilhan

Devrim ilhan Yeni Üye www.pembeoje.com

Göz kalemi çok güzel ben çok seviyorum hiç akmıyor gön boyu benimle olması harika.

3. Hamiyet

Hamiyet Yeni Üye www.pembeoje.com

Kapatıcı benim için çok önemli çok dikkat ederim ten rengime uyumlu olup olmadığına.

4. Halide

Halide Yeni Üye www.pembeoje.com

Farmasi Ürünlerini ben kullanıyorum gayette memnunum kaliteli ve istenilen görünümü yakalaya bilmek benim için çok önemli.

5. Emma

Emma Yeni Üye www.pembeoje.com

Makyaj yaptığınız ürünün kalitesi kadar makyajı kimin yaptığıda çok önemli bir göz kalemi far ve rujdan ibret değildir makyaj bayanlar bu konuda çok tecrübeli değiller yanlış yapılmış bir makyajdansa hiç yapmamak bence daha doğru olur.

6. Şirine

Şirine Yeni Üye www.pembeoje.com

haklısın ama göz makyajında üstüme tanımam fırça kullanmam parmak uçlarımla yaparım:)

Sayfayı Paylaş