Kabusum!!! Adet sancısı!!! Lütfen bi bakarmısınız???

Konusu 'Kadın Hastalıkları / Jinekoloji' forumundadır ve NihaiDünya tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. NihaiDünya

NihaiDünya Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar merhaba hemen konuya girmek istiyorum.Benimle aynı sorunları yaşayan varmıdır acaba diye de çok merak ediyorum.Sorunum şu ki yaşadığım her ay artık kabusum olarak adlandırdığım "ADET SANCISI" Tabikide her kadın adet sancısını yaşar ağrı kesiciler doğal ilaçlar falan bi çaresine bakar...Aynı şeyleri bende yapıyorum birsürü doktora gittim,birsürü ağrıkesici kullandım,rahim filmi bile çekildi düşünün artık ama her ay geldiğinde beni yatağa çivileyen hatta bayılmama neden olan ağrılar abarttığımı düşünmeyin lütfen çok ciddiyim ve o kadar çok çare aradım ki ama bulamadım.Çünkü etrafımda o kadar kadın var evet çoğu sancılanıyor ama benim kadar bu derecede hiç kimseyi ne duydum ne gördüm.Biraz uzun oldu kusurabakmayın ama artık çok sıkıldım ve eğer aranızda benimle aynı sorunları yaşayan ve çözümünü bulabilmiş bir arkadaş varsa ve banada söylerse çok sevinirim.Şimdiden Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş