Kadınlar için en iyi android uygulamalar

Konusu 'Teknoloji' forumundadır ve Victoria tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Bayanların en çok kullandığı ve beğendiği android uygulamaları bir arada toplamanın iyi olacağını düşündüm. En çok kullanılan android uygulamaları inceleyerek akıllı telefonunuzla daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

• Pink Wallpapers

Pink Wallpapers içerisinde pembe rengin ağırlıkta olduğu onlarca duvar kağıdını barındıran hoş bir yazılım.

Uygulama, kullanıcılara istedikleri anda telefon ekranına yüksek kaliteli duvar kağıtları ekleyebilme olanağı tanıyor. Pink Wallpapers tüm Android sürümleri ile uyumlu çalışıyor.

• Makeup Photo
    Akıllı telefonların kamera yeteneklerinin gelişmesi, mobil cihazlarda fotoğraf uygulamalarının da yoğun ilgi görmesindeki en önemli etken.

Sosyal medyadaki paylaşım çılgınlığı da işin içine dahil olunca fotoğrafların telefonlar üzerinde düzenlenebilmesi önem kazanan bir konu.

Genele baktığımızda birçok kullanıcının çektiği fotoğrafları daha kendi bilgisayarına göndermeden, sosyal ağlardaki hesapları üzerinden paylaşma yoluna gittiğini görüyoruz.

Çerçeve Eklemek

İşte Makeup Photo da tam olarak bu noktada devreye giriyor. Telefonunuzda yer alan yahut telefonunuz ile çektiğiniz fotoğraflara çeşitli çerçeveler ekleyebilmeniz uygulama ile mümkün.

Üstelik bu görselleri tek bir tıklamayla telefonunuzda kullandığınız Facebook, Twitter, Gmail gibi istemcilere gönderebiliyorsunuz. Ücretsiz sunulan yazılım, tüm Android sürümleri ile uyumlu çalışıyor.

• Enfes Yemekler
    Türk ve dünya mutfağından yüzlerce yemek tarifi arşivine ulaşabileceğiniz bir uygulama.

Artık ne yemek yapacagım derdine son!

• Whatsapp

Artık onsuz olmuyor. Bir Last seen için ne depresyonlar, ne adamlar harcanıyor! Arada aklımıza da gelmiyor değil, Whatsapp görüşmeleri bi’ ortaya dökülse, AKUT gelse o ilişkiyi, o ofisi, o her gün görüşen kız grubunu kurtaramaz.

• Kaave Falı
    Kahve fincanınızın resmini çekin gönderin Falcı Bacınız yorumlasın.Çok iyi bir uygulama ama yorumlama süresi uzun sürüyor

• Saç Modelleri
    Güzel saç modellerini bulabileceğiniz bir uygulama

• Şifalı Bitkiler Rehberi

A´dan Z´ye bitkilerin faydalarını, hangi hastalıklara iyi geldiğini bulacabileceğiniz bir uygulama

Facebook, Twitter, Instagram, Swarm (Foursquare), Skype, Gmail gibi uygulamalardan söz etmeye gerek duymadım, telefonuna yüklemeyen yok sanırım :)

2. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Konu çok güzel oldu, bir kaç uygulamayı indirip denedim

3. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Ben enfes yemekler uygulamasını indirmeyi düşünüyorum. Her gün ne yemek yapacağım derdine son

Sayfayı Paylaş