kavitasyonla zayıflama nedir

Konusu 'Bölgesel Zayıflama' forumundadır ve Demre tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Demre

Demre Yeni Üye www.pembeoje.com

Fazla kilolarımdan ne yapsam kurtulamıyorum diyetisyene gittim diyet yaptım spora başladım bütün bunları dikkatli ve özenli uyguladım ama kilo veremiyorum farklı bir vücud yapısına sahibim çok yemememe rağmen kilolu bir bayanım çok düşündüm ben bu kilolarımdan diyetle ve sporla kurtulamayacağım küçük bir araştırma yaparken iş arkadaşım birde kavitasyonla zayıflama diye bir yöntem varmış birde onu dene dedi kavitasyonla zayıflama nedir nasıl uygulanır nasıl bir yöntem bu konuda hiç bir bilgiye sahip dağilim ne yapmalıyım bilmiyorum moralim çok bozuk.

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Kavitasyon, eskide kalan bir teknoloji. Artık çok daha güçlü uygulamalar var. Ses dalgası esaslı çalışan bölgesel incelme metodudur. Ancak çok yavaş yol alır ve mutlaka diğer sistemler ile kombine etmek gerekir. Çok kilolu iseniz zaten çok çok uzun sürer kavitasyon ile zayıflama. Siz Spashape - Aqualyx gibi daha yeni ve daha güçlü yöntemleri değerlendirin bence.

Sayfayı Paylaş