KİLO ALMA SÖZÜ VERELİM KIZLAR!

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve Daniela tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Daniela

Daniela Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Arkadaşlar üniversiteye gittiğimden beri kilo verdim 2-3 senedir yolda kim yolda görse ''ayy çok zayıflamışsın''diyor. Üstüme başıma birşeyler almaya kalksam reyon görevlisi benle dalga geçiyor. Sanki küçük çocukmuşum gibi ''Yemek ye biraz yemek ye ''diyor. Bir sürü kadın sıfır beden olmak için çabalarken,insanların saçma sapan yorumları beni çıldırtıyor. Bende beğenmiyorum bu halimi zaten.Üstüme birşey oturmuyor,kalçam yok.Günlerce üstüme birşeyler arıyorum bulamıyorum.Bu yüzden avmlere gidemiyorum artık.Çünkü hiçbirşey almadan geri dönüyorum. Annem bile eski halin ne güzeldi diyor
    Arada sırada aklıma koyuyorum kilo alıcam bu sefer kesin diyorum.Ama vazgeçiyorum.Şimdi burada söz vericem,yaza kadar 50 kilo olucam.Buraya yazdığım için sorumluluğum daha artar diye düşündüm.Sabahları erkenden kalkıp kahvaltımı yapıcam,öğle yemeğimi yiyicem ve hiçbir öğün atlanmayacak.Her hafta sonunda tartılıp resim paylaşıcam ! Bu da ilk resmim Benim gibi kilo almak isteyenler ilk kilolarını ve sonraki kilolarını paylaşabilirler

Sayfayı Paylaş