Kilo almak isteyenler.

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve Sweet tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Sweet

Sweet Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ne yapsam hangi yöntemini denesem kilo alamıyorum diyorsanız birde bu kilo alma listesini deneyin.

Genel olarak kilo vermek isteyenler daha fazladır ama kilo almak istiyorum diyenlerde sanıldığından çoktur. Bunun için değişik yöntemler mevcut.

Kilo almak, en az kilo vermek kadar çaba ister ve gerektirdiği maliyet elbette daha fazladır.

Kilo almak için sizlere bazı kilo alma yöntemleri sıraladık. Umarım işinize yarar.

1 su bardağı soğuk süt, bir yumurta ve biraz da bal (yoksa pekmez) karıştırılıp mikserden geçirilir ve günde 1-2 defa içilir. Belki ilk zamanlar mide bulandırır ama zamanla alışılıyor. Alışamazsanız yumurtasızda olabilir.

Günde 3 ana öğün ve 2 de küçük ara öğün şart. Öğünü kaçırdım sonra telafi ederim demeyin, öğün yapamıyorsanız dahi fındık, ceviz, kuru üzüm gibi kalorisi yüksek besinleri tüketin.

2. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kilo almak isteyenler için güzel tiyolar teşekkürler.

3. Kardelen

Kardelen Yeni Üye www.pembeoje.com

Kimi kilo vermek isterken kimide kilo almaya çalışıyor.

4. Tiripkolik

Tiripkolik Yeni Üye www.pembeoje.com

denemek lazım teşekkürler bilgiler için

5. Fidan

Fidan Yeni Üye www.pembeoje.com

Yaş ilerledikçe insan ister istemez kilo alıyor aklınızda olsun.

6. Tiripkolik

Tiripkolik Yeni Üye www.pembeoje.com

Her kez için geçerli değil kimi insan yaşı ilerlesede kilo alamamaya biliyor.

Sayfayı Paylaş