Kızlar. Hiç bir ERKEĞE TOKAT attınız mı?

Konusu 'Aşk & Sevgi' forumundadır ve Balıkburcu tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Balıkburcu

Balıkburcu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bi bayan eğer şiddete baş vuruyorsa gerçekten sabrı tükendiğindendir. Kadını o raddeye getirimeyeceksin. Karşısındaki sonuçta erkek daha güçlü,kadın bunu göze alıp erkeğe vuruyorsa vay kadını o raddeye getiren erkeğin haline. Mevlana ne demiş '' Edep sahibi yediği tokadın sahibini değil,sebebini arar '' Ve bir söz daha var '' Bir erkek bir kadına tokat atıyorsa erkek suçludur,bir kadın bir erkeğe tokat atıyorsa yine erkek suçludur
    Evet kızlar attınız mı? Attıysanız neden ?

2. Banu

Banu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir erkeye tokat atmadım ama istediğim zamanlar olmadı değil.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

3. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

Evet ben bir kere de değil bir kaç kere erkeğe tokat atmak zorunda kaldım. Sebebi de aldatırken yakaladığım. Şuan eşime güveniyorum ve onun bana böyle bir şey yapmayacağına inanıyorum.

4. Neslihan

Neslihan Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben de attım :) lisede ilk sevgilim öpmeye kalkmıştı ben de tokat atmıştım :)

5. Semacaa

Semacaa Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

ne güzel oluyor bee :D

6. Chery

Chery Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

hiç atmadım allah o duruma getirmesin beni

7. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kadından tokat yiyen erkek karşılık verirmi acaba tokat atmadığım için bunun cevabını ben bilmiyorum bilenler varmı.:D

8. Gungor

Gungor Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

yook eşime atmadım. ama ortaokulda sınıf arkadaşıma bir tokat attıydım=D üstüne sandaliye"yi bile fırlattım:D:p

9. Life

Life Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben daha önce bir erkeğe tokat attım ama hiç bir şekilde karşılık vermedi. Çünkü suçlu olduğu biliyordu. Bence erkek suşluysa bayan tokat atınca karşılık vermez.

10. Şekerlik

Şekerlik Profesyonel Üye www.pembeoje.com

bende birkez attım bana yalan söylediği için ama meğersem pembe yalanmış sonrasında üzüldümq

Sayfayı Paylaş