Koşu bandı, mekik, step, bisikletim var nasıl bir programla zayıflayabilirim

Konusu 'Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve Pery tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Pery

Pery Profesyonel Üye www.pembeoje.com

koşu bandı, mekik, bisiklet,step im var nasıl bir programla zayıflayabilirim.....

25 yaşında 67 kiloyum.

6aylık ölü doğum yaptım 61 kiloyla hamile kaldım hamileliğim boyunca hiç kımıldamadan yatmak zorundaydım son bir ayında çok kilo aldım 74 kiloyla doğum yaptım ama bebeğim hayatta olmadıgı için bu kiloları görmek beni psikolojik oalrak mahvediyor hala kendimi hamile sanıyorum çünkü moralim çok bozuk bir ay oldu doğum yapalı 13 temmuzda doğum yaptım ne kadar çabuk kilolarımı verirsem o kadar çabuk toparlanır gibi hissediyorum bu konuda ne olur yardımcı olur zayıflamak için her türlü fikir öneri tavsiyelerinizi bekliyorum ne içeyim ne yiyeyim ne yapayayım ayrıca van da yaşıyorum van da önerebileceğiniz bi diyetisyen var mı
    eminimki bir çok kişi spora başla diyecek evimde her türlü spor aleti var koşu bandı bisiklet step mekik aleti var doğum yapalı 58 gün oldu ve henüz lohusalık devam ediyor ve çok fazla kanamam oluyor zaten hamileleğim boyunca özellikle 5 ay boyunca hergün kananam olmuştu doğumda çok riskli olunca bünyem çok dermansız kaldı evde yürümek bile dağa çıkmak kadar zor oluyor birde kanamam artar diye korkuyorum keşke bende diğer hamileler gibi bir hamileleğim olsaydı onlar gibi doğum yapıp bebeğimi kucağıma alabilseydim şimdi küçük bir mezara bakmak yerine ona bakardım.....anlayacağınız moralim sıfırın altında bir milyon kendimi toparlamak istiyorum

Sayfayı Paylaş