Lazerle Çatlak Tedavisi

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve Victoria tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Lazerle Çatlak Tedavileri
    Ergenlik, hızlı kilo alıp vermek, hamilelik gibi durumlar ciltte çatlak oluşumasına sebep olan faktörlendendir. Dokuların sıkı durmasını sağlayan bağ dokular zayıflayarak cildin sıkı ve esnek yapısında deformasyonlar gözlemlenir. Çatlaklar genellikle yırtık veya çökük olarak görülmektedir. Bu görünüm kişileri rahatsız eder, ilk oluşumlarında pembe ve mora yakın renklerde olur, zamanla beyaz veya gri bir renk alırlar. Cilt çatlakları genelde kalça, karın, sırt, kollar, basen, baldırlar, diz arkaları ve göğüs bölgelerinde gözlemlenmektedir.

Fraksiyonel lazer sistemi ile çatlak tedavisi uygulandığında, uygulama yapılan bölgelerde doku yenilenmesi sağlanabilmektedir. Oluşabilen yeni bağ doku zamanla çatlak olan alan(lar)ı doldurarak cildin yenilenmesine, çatlak görünümünün azalmasına yardımcı olur.

2. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Canım lazer tedavisi denedin mi? Sonuç alan var mı?

3. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bende merak ediyorum etkisi nasıl acaba

4. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Çatlaklar hiç geçmiyor diye duymuştum.

5. Pembe

Pembe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Etkisi mutlaka vardır ama ne derece bilinmez, hiç etkisi olmasa böyle bir tedavi olmazdı sanırım

6. Nurcan

Nurcan Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben yaptırdım, kızlar. Tamamen gitmiyor ama belirgin bir kaybolma oldu.

7. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Tamamen kaybolmuyor izler ama baya bi azalma oluyor.Aşırı çatlak izleri olan arkadaşlara lazerle çatlak tedavisini öneririm.

8. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Ben çatlak sorunum yok çok şükür Allah kimseye vermesin görüntüyü çok bozuyor vücutta oluşan çatlaklar.

9. caneyy

caneyy Yeni Üye www.pembeoje.com

hamilelikte ve aşırı kilo almalarda oluşan çatlak izleriniz varsa eczanelerde satılan kremler var onları kullanarak bu çatlakların oluşumunu engelleyebiliriniz arkadaşlar reklam olmaın diye isim vermiyorum biraz pahalı ama deyiyor en azından lazer tedavisi kadar pahalı değil :)

10. Başak

Başak Yeni Üye www.pembeoje.com

Kilo alıp vermekten göğüs kısmım harita gibi ne yapmalıyım çatlaklardan kurtulan var mı nasıl.

Sayfayı Paylaş