Manuka balı.

Konusu 'Alternatif Tıp' forumundadır ve Sema tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Sema

Sema Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Manuka balını bilmeyenler için.

Manuka balı bildiğimiz ballardan daha lezzetli ve daha faydalı bir bal olarak biliniyor.

Yeni Zelanda'ya özgü olan Manuka yaprakları, yerli halk Maoriler tarafından yüzyıllardır kullanılıyor. Bu yapraklarla hazırladıkların içeceğin ateşe, yaprakları ezerek hazırladıkları yağın da yaralara iyi geldiğine inanıyorlar.

Manuka, oldukça pahalı bir madde. Ancak manuka balının antibakteriyel özelliklerinin diğer ballara oranla çok daha fazla olduğu söyleniyor .

Ceren ve Ceylanım bunu beğendi.
  2. Ceylanım

Ceylanım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Manuka balı ben bilmiyordum hiçte duymamıştım yeni zelandaya ait olması sebebiyle duymamam normal ama şuan öğrenmiş oldum teşekkürler.

Ceren bunu beğendi.
  3. Ceren

Ceren Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

İsmi bile farklı bizim ballarımızla alkası olmadığı kesin sağlıklı bir paylaşım teşekkürler.

4. vedatvedatvedat

vedatvedatvedat Yeni Üye www.pembeoje.com

Fiyatı nedir?

Asus Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

5. Sema

Sema Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben Manuka balı satışı yapmıyorum ama piyasa fiyatı 150 TL ile 250 TL arasında değişiyor. ben faydalı ve bilinmeyen bir bal olduğu için formdaki bayan arkadaşların bilgisine sunmak istedim.

6. Hazal

Hazal Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben bu balı duymuştum kullanan arkadaşlar var çok faydalı olduğunu biliyorum.

7. Hilde

Hilde Yeni Üye www.pembeoje.com

Çok faydalı bir bal manuka balı verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.

Sayfayı Paylaş