Nasıl bir kadınsınız kendinizi anlatın.

Konusu 'Kadın'a Dair' forumundadır ve cemile tarafından 8 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. cemile

cemile Yeni Üye www.pembeoje.com

Günümüzde artık sürekli eski hayatlara eskiye özlem duyar olduk eskiden üreten çalışan toplayan değerlendiren emeğe değer veren anneler vardı ama şimdi öylemi şimdiki bayanlar herşeyin kolayına kaçar durumda atmayı seven sürekli hazırı tercih eden emek vermeden herşey kolayca olsun isteyen o kadar çok bayan varki aile bütçesine bırakın destek olmayı sürekli masraf çıkaran bayanları artık çok ama çok görüyoruz ve ben üzülüyorum yuvayı diş kuş yapar cümlesinin yerini zamanla gördüğüm kadarıyla yuvayı dişi kuş yıkar kelimesi alacak. Evet hanımlar siz nasıl bir kadınsınız üreten mi tüketen mi.

2. Asude

Asude Yeni Üye www.pembeoje.com

Bazı konularda haklısın cemile ama hala ülkemizde üreten eme değer veren evinde eşine destek olan bir çok fedakar bayanlarımız var ama dediğin gibi marka ve lüks peşinde koşan boş hayatı günlük yaşayan kadınlarda yok değil.

3. hoşseda

hoşseda Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben çalışan doğum günleri için rengarenk pastalar yapan bir bayan :) sanırım anladınız :p

Sayfayı Paylaş