Op. dr. Cenk Tokat diorum izmirlilere

Konusu 'Öneriler ve Sorular' forumundadır ve eylülfırtınası tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. eylülfırtınası

eylülfırtınası Profesyonel Üye www.pembeoje.com

izmirde gögüs büyütme ameliyatı olacak kişilere tavsiyem cenk tokat.. kendısıyle doktor sitesi vasıtasıyla ıletısıme gectım..12 temmuzda amelıyat oldum..benım meme dokum yok denecek kadar azdı ve ben beklentılerımı anlattım. bana 375 e 350 high profıl yuvarlak protez kullandı ve sonuc tam ıstedıgım gıbı.eli cok hafif oyle aman aman bı agrım olmadı sadece yatarken ve kalkarken zorlanıyodum oda gayet normal yani..ılk gorustugum zamankı bılgılendırmesı, amelıyathanedekı rahatlıgı ve amelıyat sonrası takıbı cok hosuma gıttı...
    amelıyatımı da gazı hastanesınde oldum hastanede cok konforlu ve personelıde cok ilgili..
    benım görüp iletişime geçtigim ilk doktordu ve gercekten yerınde bır karar vermısım..acaba nasıl olcak dıe cok merak edıyodum buyuklugunu saolsun doktorum tam benım beklenntılerıme gore yapmıs dolgun ve dık:) gercekten ısını bılen bırısı kı hastasına neyın yakısacagını neyın abartı duracagını cok ıı bılıyo ve ona gore ayarlıyo.. cogu doktor 375 e kadar cıkamıyo yada ugrasmak ıstemıyo cok buyuk durur abartı durur dıe gecıstırıo ama cenk bey buyuk protez kullanmaktan da cekınmıyo..
    valla ben cok memnunum gönül rahatlığıyla cenk beyi tavsıye ederım amelıyat olacak arkadaslara.:hooray:

Sayfayı Paylaş