Perukların insanlar üzerindeki etkileri.

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Müzik delisiyim tarafından 17 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Müzik delisiyim

Müzik delisiyim Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Birçok insan kendilerinde eksik gördükleri şeyleri dışarıdan takviye etmeye çalışırlar. Özellikle saç konusunda sıkıntı yaşayan erkeklerinde kullandıkları birçok ürünü piyasada görmek mevcuttur. Farklı fiyatlara sahip bu ürünleri hemen herkesin kullanması elbette beklenen bir durum değildir. Bu nedenle her insan bütçesine göre ürünleri tercih etmektedir. Erkeklerin saçsız olduklarında çok kötü bir ruh haline sahip oldukları bilinen bir gerçektir.

Çünkü birçok erkek saçlarına büyük derecede önem vermektedir. Saçsız kaldıklarında ise kendilerini çıplak hissettiklerini bilmek de pek şaşırtıcı değildir. Bu nedenle son yıllarda erkekler arasında perukkullanımı her geçen gün daha da artmaktadır. Bu sayede insanlar kaybettikleri şeyleri geri kazanma yolunda önemli bir avantaj sahibi olmuş olurlar.

Piyasada herkes için farklı peruk modelleri bulmak mümkündür. Ancak bu ürünleri seçerken bir takım şeylere dikkat etmek gerekir. Her şeyden önce aldığınız ürünün sağlığınıza hiçbir zarar vermeyeceğini ve tamamen kaliteli olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ürünü kullanmaya başladıktan sonra daha sıkıntılı bir dönem sizi bekliyor olacaktır.

Aynı zamanda satın aldığınız ürünün firmasının da kaliteli ve güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. İstenmeyen sonuçlarla karşılaştığınızda hakkınızı aramak için buna oldukça fazla ihtiyacınız olacaktır. Ürünün size uyum sağlaması da bir diğer önemli kuraldır. Çünkü her insana aynı saç tipi yakışmayacağı gibi aynı peruğun da yakışması söz konusu değildir. Bu nedenle size en çok yakışan ürünü tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

İnsanlar ürünleri kullanırken bir takım şeylere dikkat etmezler. Bunlardan en önemlisi ise temiz ve titiz bir şekilde ürünü kullanmaktır. Sahip olduğunuz ürün e kadar kaliteli olursa olsun siz onu doğru bir şekilde kullanmadığınız sürece alacağınız verim de bir o kadar düşük olacaktır. Ayrıca ürünün kısa sürede eskimesi ve kullanılamaz hale gelmesi durumunda paranızı çöpe atma riskine de sahip olursunuz.

Peruk çeşitleri fazla olduğu için insanlar bazen seçim yapmakta zorlanabilirler. Bu nedenle birden çok ürün satın alan insanları gördüğünüzde şaşırmamanız gerekir. Çünkü özellikle bayanlar her gün aynı saç tarzı ile sokağa çıkmak istemeyebilirler.

Kitap kurdu bunu beğendi.
  2. Kitap kurdu

Kitap kurdu Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben peruk almadan önce başımda nasıl duracak ya bir anda düşerse ne yaparım diye korkardım ama korktuğum gibi değilmiş çok rahat ve kullanışlı olması peruk hakkındaki bütün düşüncelerimi değiştirdi.

3. Sema

Sema Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Hiç peruk kullanmadım kullansaydım benim üzerimde nasıl bir etkisi olurdu bilmiyorum ama bir gün ihtiyaç duyarsam mutlaka kullanırım.

4. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Peruk kullanmak hayatı kolaylaştırmak ve günü kurtarmada en kullanışlı aksesuar.

5. Kardelen

Kardelen Yeni Üye www.pembeoje.com

Peruk beni o kadar etkiliyorki bir anda farklı bir kişilikte hissediyorum kendimi.

6. Zinnur

Zinnur Yeni Üye www.pembeoje.com

Peruk kullanmayı seviyorum ama yazın kullanamıyorum daha çok kışın peruk kullanmayı seviyorum.

Sayfayı Paylaş