rahimde perde ameliyati

Konusu 'Kadın Hastalıkları / Jinekoloji' forumundadır ve BynEsma tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. BynEsma

BynEsma Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Merhaba herkese,
    yeni uye oldum desteginize ihtiyacim var. eylul 2013 evlendim baslarda kornuyordum ama hemen bi tuhaflik oldugunu fark ettim ve doktora gittim.bunun uzerine cift rahimim oldgu ortaya cikti ve rahimi ayiran vajina agzina kadar inen bir perde var. ilk gittigim doktor ameliyat olabilirsin ama sart degil demisti. gecen hafta baska bir doktor hsg cekti ve ceker cekmez ameliyat olmam gerektigini soyledi.pazartesi raporlari alip yanina gidecegim ama ceker cekmez zaten ameliyat olmam gerektigini ve beni ankaraya gonderecegini soyledi.perde ameliyati burada samsundada yaptirilabilir ama ankara en iyisi dedi.kendi esini gonderdigi doktora gonderecekmis. tabi ben ekimden beri korunmayi biraktim ama tutmadi maalesef. birde bende pko da var. yani hepsi bir arada cift rahim, perde, pko. ameloyattanda korkuyorum.benim dururmumda olup cocuk sahibi olan var mi. Hersey Allahin takdiri tabi ama desteginize xok ihtiyacim var lutfen yardimci olun

Sayfayı Paylaş