Romantik Erkek

Konusu 'Hayatın içinden' forumundadır ve Jerna tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Jerna

Jerna Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evliliğin ilk sabahında, koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar.

İlk baharın güneşli bir gününde, oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur.

Ocakta çay demlenirken domatesleri, salatalıkları itina ile doğrar. Peyniri, zeytini yağı balı reçeli kaymağı ve daha bir sürü çeşidi masanın üstüne güzelce dizer.

Hanı derler ya bir tek kuş sütü eksik.” Aynen öyle…

Sakin bir pazar sabahında, itina ile hazırlanmış harika bir sabah kahvaltısı.

Karnı tok olanın bile iştahını kabartacak cinsten…
    Yatmakta olan yeni gelin, kocasının yaptıklarından habersiz mışıl mışıl uyumasına devam eder.

Koca gayet kibar bir vaziyette karısını uyandırır ve kahvaltının hazır olduğunu söyler.

Yeni gelin uykusundan kalkar, lavaboya gidip elini yüzünü yıkadıktan sonra hava almak için balkona çıkar bir de ne görsün?.. İtina ile hazırlanmış muhteşem bir kahvaltı .

Gördüklerine inanamaz. Bir erkeğin bu kadar centilmen ve becerikli olmasına şaşırıp kalır. Kocasının bu davranışı karşısında nasıl teşekkür edeceğini bilemez.

Karı-koca birlikte kahvaltı masasına oturduktan sonra koca, karısının gözlerinin içine bakarak;

“Karıcığım, bundan sonra sabah kahvaltılarını böyle istiyorum”…

2. Derya

Derya Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Erkek işte kahvaltıyı karısına değil kendisine hazırlamış ve en önemlisi adam zeki ve becerikli.kadının işi zor.

3. Life

Life Yeni Üye www.pembeoje.com

Zekice yapıç adam. Helal olsun. Kadına Allah yardımcı olsun. Benim eşim de bazen kahvaltı hazırlar. İddayı kaybettiği zaman.

Dinara bunu beğendi.
  4. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Eşiniz en son size ne zaman kahvaltı hazıladı kızlar.:p bu arada adamada gıcık oldum.:mad:

5. Life

Life Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim eşim daha bugün bana kahvaltı yaptı. Karşılığında ben de markete ekmek almaya gittim. :)

6. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evlilik aşkı öldürüyor mu ya? Benim erkek arkadaşım çok romantik. Ben evlilikten korkuyorum. Evlenme teklifine bile hayır daha hazır değilim, dedim.

7. Dinara

Dinara Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

sweety evlilik aşkı hiç bir şekilde öldürmüyor. Tabi bazı romantik şeyler olmayabilir. Evle alakalı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Ama bence evlilikten korkmanıza gerek yok. sadece doğru ve güvenilir birisiyle beraber olduğunuzdan emin olun.

8. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bakalım bu gidişle evde kalacağım :( evlilik lafı duyduğun gibi kaçıyorum.

9. Duygu

Duygu Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Evlilik aşkı öldürmez ama erkek eşin olduğu zaman erkek arkadaşken olduğu kadar romantik olmaz verdiklerini evlenince fazlasıyla alır.

10. Ahu@

Ahu@ Saygın Üye www.pembeoje.com

Aynen canım katılıyorum bekarken gün içinde 4,5 defa yeri gelir seni seviyorum der ama evlenince ayda bir defa dahi söylemez.

Sayfayı Paylaş