Sütüm Kesildi

Konusu 'Doğum ve Sonrası' forumundadır ve arzu92 tarafından 28 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. arzu92

arzu92 Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

bebeğim 6 aylık 4. aydan itibaren emmedi başta elektrikli pompa ile sağdım ama şimdi çalıştığım için sağamıyorum. geceleri emen oğlum şimdi onuda bulamıyor tekrar düzenli sağmaya ve süt yapan yiyecekler yemeye başlasam sütüm gelirmi lütfen yardım edin..

2. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Tabiki gelir yediğin ve içtiğin kadar psikolejinde çok önemli sütüm var sütüm olucak bebeğimi emzireceğim gibi pozitif düşünmelisin.mutlaka faydası olur.

3. Perilicem

Perilicem Yeni Üye www.pembeoje.com

bizim gelinimizin de süt sorunu vardı doktoru ona çay tavsiye etti inanın çok memmun anında etki ediyor.
    fiyatı 20 tl eczaneden aldık

4. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

eğer süt üretme sıkıntısı varsa,hiçbir ilaç,hiç bir çay artık faydasını vermez
    benim de bebeğim 4 aylıkken sütüm kesilmeye başladı,neleri aldık,neleri içtik,hipp,humana,malta kahvesi,aptamilk,rezene çayı,ısırgan otu,ama hiç faydası olmadı

5. anyuta

anyuta Profesyonel Üye Forum Yazarı www.pembeoje.com

şimdi liste yazacağım kullanmadığınız birşey varsa deneyin,belki artırır sütü sizde,ama bende artırmadı,sonra mama sütüne geçtik

hipp emzirme çayı
    humana çayı
    rezene çayı
    bira mayuası
    malta kahvesi
    ısırgan otu
    rezene otu
    bunlardan sadece bira mayasını kullanmadım,bulamadığınız için,deneyin,belki sizin işinize yarar

Sayfayı Paylaş