Uyurken sütyen kullanmayın

Konusu 'Göğüs Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve Victoria tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Victoria

Victoria ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ Yönetici Genel Yönetici www.pembeoje.com

Göğüs kanserinin en önemli nedenlerinden biri de uyurken takılan sütyen.

Kanser oranı yüksek

Göğüs kanserinin en önemli nedenlerinden birinin aralıksız takılan sütyen olduğu belirtildi. New York'ta bulunan Ulusal Sağlık ve Uzun Yaşam Kaynağı Merkezi[​IMG] 4 bin 700 kadın üzerinde yaptığı araştırmada[​IMG] aralıksız sütyen takan kadınların[​IMG] göğüs kanserinin en sık görüldüğü kesimi oluşturduğunu ortaya çıkardı.

Sütyen kullanmayanlarda oran düşük

Sütyen kullanmayan kadınlarda kanser oranının çok düşük olduğunu belirleyen uzmanlar[​IMG]kadınları günde 12 saatten fazla sutyen takmamaları konusunda uyardı. Doktor Beverly Smith[​IMG] düzenli masajın göğüslere kan akışını artıracağını[​IMG] böylece sütyenlerin göğüs üzerindeki olumsuz etkisinin azalacağını söyledi.

cimcimem bunu beğendi.
  2. sweety

sweety Profesyonel Üye www.pembeoje.com

@Victoria ay canım zaten uyurken nasıl rahat eder insan sütyen ile? Ben hiç edemem. :)

3. Nurcan

Nurcan Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben de aynen. Bırakın yatarken kullanmayı ben evden dışarı çıkmadığım hiç bir an takmıyorum :)

4. KraLiÇe

KraLiÇe Profesyonel Üye www.pembeoje.com

kızlar aşağı doğru sarkmasın sonra kaldırmaya çalışırsınız.benden söylemesi.;);););););)

cimcimem ve Nurcan bunu beğendi.
  5. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Aynen katılıyorum sonra estetik ihtiyacı duyarsınız hanımlar.:p:p:p

6. Nurcan

Nurcan Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ben göğüslerim ilk belirgin olmaya başladığı zamanlardan beridir yatarken kullanmıyorum hiç de sarkmadı. Dimdik :) Bence göğüs masajı doğru yaparak, kiloyu koruyarak dik kalıyor. Yoksa sırf geceleri südyen takmak ile iş bitmiyor hanımlar :D

Sayfayı Paylaş