Vajen daraltma hakkında bilgi lütfen..

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve BynEsma tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. BynEsma

BynEsma Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Oku ve cvp ver lütfennnn.. Bu sayfa patlasın yorumlarla ......
    Ben 28 yaşındayım. 19 aylık bir bebeğim var.1. Doğumum. Ve normal doğum yaptım. Eşimle birlikte olduğumuzda esksi gibi değil dedi. Ama eskidende zaten yeterince dar değildi.şöle sölim ilk gece mesela hiç acı çekmedim hatta esneklikten kanamam bile olmadı.biraz sıkıydı ama bana ve eşime göree sıkı değildi. Doğuman sonra ise iyice gevşediğini hissettik.eşim problem etmiyır ama eskisi gibi değil demeyide ihmal etmiyor. Ben bir bebek daha düşünüyorum. Daraltma işlemi düşünüyorum. Bu işlemi 2. Bebekten sonramı yaptırmalıyım sizce???Yada daraltma olduktan sonra normal doğum yapulıyormu??

Birde daralma yapan arkadaşlar ne olur çok merak ediyorum. En iyi doktoru nasıl bulurum siz doktorunuzdan memnunmusunuz önereceğinşz doktor varmı,?daralınca nasıl bir duyguyaşadınız?ameliyat sonrası çok acıyormu? Hastanede ne kadar kalıyorsun ? Ameliyat kaç saat sürüyor?anestezimi yapıyorlar? şuanda fiyatlar nedir?hep sıkı oluyor değilmi tekrar gevşeme oluyormu?

şimdiden tşk. Sizden bilgi bekliyorum

2. XezaL

XezaL Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

ben bu ameliyatı olacağım kısmetse 1-2 ay içinde ve tüm araştırmaları yaptım şöyle cevaplayım
    2. bebek düşünüyorsan ikincisinden sonra yaptırman daha makul çünkü normal doğuma engel değil ama yeni bir vajinal doğum orayı yine eski haline getiriyor ameliyatı boşa olmuş oluyorsun malum keyfi sezeryan de yasaklandı o yüzden en iyisi bebek işini hallet ondan sonra yaptır benim ikinci doğumum o yüzden rahatlıkla yaptıracağım kazayla falan hamile kalırsam da sezeryan olurum çünkü bana sling askılama ameliyatı yapılacağı için normal doğum yasak artık.
    bu işi yapan bi ton insan var istanbulda ve ankarada ama herkes aynı ustalıkla yapamıyor tabii sonuçlar özel hayatınızı tamamen etkileceği için iyi araştır doktor seçiminde ben istanbulda Prf. dr Fuat Demirci'ye yaptırmayı düşünüyorum.

3. XezaL

XezaL Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

söylemeyi unuttum yeni bir doğum olmadıkça sonuç kalıcı oluyormuş yani yeniden eski haline dönmüyor

4. TRByn

TRByn Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Canım bu ameliyatı yılbaşında ablam oldu...hiç zor bir ameliyat değil...sadece o bölgeyi ütüsünden doktoru hiç ağrısı falan olmadı...4 haftailiskiye girmedi...şimdi çok memnun bilgin olsun...doktorumuz da Ankara'da hem de bayan düşünürsen...başka soru sormak istersen de yardımcı olurum....

5. Paprika

Paprika Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

canım ben de geçen hafta oldum istanbulda oldum ben de sn nasıl bir teknikle oldun ben normal cerrahi oldum çünkü öksürürken idrar kaçırma sıkıntm vardı aynı seansta o da giderilecekti pek bi ağrım yok gezebiliyorum sadece oturup kalkarkken biraz acıyor birde ayakta uzun süre kalınca onun dışında iyiyim sen kime yaptırdın

6. arzu92

arzu92 Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

bana lazer olmuyor ben onu araştırmıştım da benim idrar kaçırma şikayetimde lazer bir kaç yıllığına düzeltiyor o yüzden ben onu düşünmedim kalıcı olsun istedim şikayetim bayağı ileri seviyede benim alt kısımda doğumdan kalan travmalarım da çok ciddi boyutta olduğundan cerrahi uygulandı ama çok sıkıntılı değil zaten biraz acıyor o kadar

7. Semacaa

Semacaa Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

hayır ağrı olmuyor korkmana gerek yok zaten 15 gün de normale dönüyorsun şuanda bende hiçbir rahatsızlığım yok sadece cinsel prhize devam 6 hafta tekrar geçmiş olsun cnm

Sayfayı Paylaş