Wet n Wild far paletleri (Mac farla resimli kıyaslaması)

Konusu 'Makyaj ve Püf Noktaları' forumundadır ve GeykliKız tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. GeykliKız

GeykliKız Profesyonel Üye www.pembeoje.com

gratis'te sekizli paletleri 20 liraydı, sekiz tane kocaman, rengini iyi veren far, tanesi üç liraya bile gelmiyor. üçlü ve tekli farları da var, üçlülerin de iyi renk verdiğini duydum. paletten palete fark mevcut sanırım, comfort zone tek katta deli gibi renk verirken mürdüm-mor tonlu petal pusher biraz daha az renk veriyor. daha doğrusu bir iki rengi tebeşirimsi. ama zaten her göz makyajımda far bazı kullandığım için sorun değil. bu arada renklerle biraz oynaştığım için tozuttular, paletler leş gibi görünüyor, özür dilerim onun için :- /

farlar azıcık tozutma ve göz altına dökülme yapabiliyor. ve ambalaj kalitesiz, çantaya at çık paleti değil, parça pinçik oluverir. bu fiyata kadife gibi nars ambalajı beklenemez zaten.

mac club farla comfort zone paletteki definer farı sizin için kıyasladım, samimi söylüyorum wet n wild paletindeki renk çok daha güzel ve canlı. mac club'ın rengini verebilmesi için altına far bazı kullanmak, hatta fırçayı ıslatmak gerekiyor.

soldaki wet n wild, sağdaki mac! ikisi de tek kat, far bazsız şöyle görünüyorlar:

Sayfayı Paylaş