Genital bölgede batık ve kıl dönmesi.

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve Mehtap tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bayanların bikini bölgesinde oluşan batık ve kıl dönmesi neden oluşur ve zararları nelerdir.

2. Meliss

Meliss Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Ciltte oluşan batık (kıl dönmesi) problemlerine karşı tavsiye edilen çözüm önerilerinden bazıları şunlar:

Kese uygulaması: Vücudunuza duş sırasında hafif hareketlerle yapacağınız kese cildin ölü tabakasını temizleyerek batık olan kılın dışarıya çıkmasını destekler. Ancak keseyi çok bastırmadan hafif hareketlerle yapmak önemlidir, aksi takdirde cildin üst yüzeyi zedelenebilir.

Peeling uygulaması: Duş sırasında cilt yüzeyine masaj yapılarak uygulanır, içindeki küçük granüllerle ölü tabakayı ciltten arındırır ve batıkların dışarıya çıkmasını destekler. Aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırarak toksin atımını da desteklemiş olursunuz.
    Peeling ve kese sonrası olumlu sonuçlar kılın deri altına batıklık derecesine göre farklılık gösterir. Kılın ucunun yüzeye çıkması zaman alabilir. Bu işlemlerin hafta da bir yapılması uygundur.

3. şekerkız

şekerkız Yeni Üye www.pembeoje.com

genital bölgede oluşan kıl dönmesi çok ızdırap verici bir durum yok mu bunun kesin çözümü arkadaşlar

4. jasmin38

jasmin38 Yeni Üye www.pembeoje.com

Kıl dönmesine kalıcı çözüm bulan varsa lütfen bilgi paylaşın kızlar.

5. canan katı

canan katı Yeni Üye www.pembeoje.com

Lazer epilasyon yaptırın kızlar sorunu kökten çözün ben yaptırdım tüyler yok artık batıkta olmuyor haliyle.:D:)

6. Züleyha

Züleyha Yeni Üye www.pembeoje.com

Batık kıllara nasıl çözüm buluyorsunuz ben dokunamıyorum lütfen yardımcı olun bayanlar bana.

Sayfayı Paylaş