pekmez içerek kilo alma

Konusu 'Kilo Alma Yöntemleri' forumundadır ve BynEsma tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. BynEsma

BynEsma Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

bir arkadasım günde 3 su bardagı pekmez ( yarısı su yarısı pekmez )
    içerek 8günde 7kilo alınca bende pekmez içmeye başladım o kadar cok içemiyorum.tiksiniyorum haftada 1 bardak içtim.5kilo aldım
    ve aldıgım kilo göbek yapmadı kalçalarıma indi belim yine ince ve bacaklarım kalınlaştı az.bide yüzüme vurdu cok azda cok güzel oldu.
    gören herkes direk fark ediyor pekmez içmenizi öneririm ne kadar cok içerseniz ne kadar uzun devam ederseniz o kadar iyi gercekten

2. Ceylanım

Ceylanım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Pekmez geçekten kilo almada iyi bir yöntem arkadaşım pekmezle 4 ayda 7 kilo almıştı aldığı kiloyu kaybetmemek için azaltarak pekmez içmeye devam etti iyi ve sonuç aldı.

Gamzemm bunu beğendi.
  3. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Pekmezin kilo yaptığı kesin ama kişiye göre değişiyor kimi kişiye fazla kilo almasına naden olan pekmez kiminede hiç kilo yapmıyor.

4. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Kilo almak istiyorsanız sadece pekmez yeterli gelmez başka ek takviyelerde yapmalısın.

5. Şeyma

Şeyma Yeni Üye www.pembeoje.com

Belki her kezde işe yaramaya bilir ama pekmez kilo yaptımı acayip kilo yapıyor bu durum kişiye göre değişiyor.

6. Pofuduk

Pofuduk Yeni Üye www.pembeoje.com

pekmezi tahin ile karıştırıp yemek lazım, lezzetli oluyor ve kilo da aldırır

Sayfayı Paylaş