Estetik bacak dolgusu nasıl yapılıyor ? Ameliyatlı mı ameliyatsız mı

Konusu 'Bacak Dolgusu' forumundadır ve inna tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. inna

inna Yeni Üye www.pembeoje.com

Bacak dolgusu yaptırarak güzel bir bacağa sahip olmak isteyen bayanlar genellikle hangi yöntemi kullanıyorlar ? Ameliyatlı bacak dolgusu mu yoksa Ameliyatsız ( Medikal ) bacak dolgusu mu ?

Çimen bunu beğendi.
  2. Belkız

Belkız Yeni Üye www.pembeoje.com

Benim bacaklarımın üst kısımları çok kalın biraz inceltmek istiyorum ama ameliyatlı mı yoksa ameliyatsız mı yaptırmalıyım veya bu şekilde bir müdahale var mı açıkcası hiç bir fikrim yok kafam karıştı ne yapacağım şimdi ben.

3. ırmağım27

ırmağım27 Yeni Üye www.pembeoje.com

Ben geçici Dolgu yaptırdım şişlik ve sorunlardan korktuğum için

4. ırmağım27

ırmağım27 Yeni Üye www.pembeoje.com

Canım bölgesel zayiflamayi tavsiye ederim ameliyatli işlemler çok ağrılı ve garantisiz

5. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Mecbur olmadığı sürece operasyonlardan uzak durmak gerek. Öncelikle operasyonsuz işlemleri denemek , sonuç alınamadığı taktirde ve ancak mecburiyet sözkonusu ise o zaman ameliyatı düşünmek gerek prensip olarak. Güzel bir bacak için de öncelikle bacak dolgusunu deneyebilirsiniz. İşlem sadece 10-15 dakika alır. Ağrısıdır. Hastane, ameliyathane gerektirmez. Zaten bacağınızın boyunu estetik amaçlı uzatamazsınız. Olsa olsa bacaktaki şekil bozukluğuna müdahale edebilirsiniz. O da çok rahatlıkla dolgu ile yapılabiliyor. Benim tercihim hazır dolgulardan yana. Çok daha pratik uygulanıyor.

6. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Böyle bir sorun için ameliyat olmaya bence gerek yok. Aqualyx, lipoliz veya daha farklı bölgesel yağ eritme prosedürleri ile sonuç alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş