BURUN ESTETİĞİ İÇİN DOĞRU DOKTORU BULUN.

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Ceylanım tarafından 29 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ceylanım

Ceylanım Tecrübeli Üye www.pembeoje.com

Burun estetiği ameliyatı sonrasında burun ucu düşen , burun sırtı çok oyulmuş ya da burun delikleri karşıdan bakıldığında belirgin olarak gözüken ( domuz burnu gibi ) , ya da ameliyattan sonra nefesle ilgili problem yaşayan hastalarla sık olarak karşılaşmaktayız .

Burun estetiğinde başarının en önemli nedenlerinden bir doğru doktoru bulmaktır.

Burun estetiği ameliyatı standart bir ameliyat değildir. Bir bademcik ameliyatını ya da fıtık ameliyatında hangi doktora ameliyat olduğunuzun çok önemi yoktur ama burun estetiğinde böyle değildir. Çünkü burun estetiği bir sanattır yani el işidir. Her doktorun elinde farklı sonuç ortaya çıkacaktır.

Peki kendim için uygun doktoru nasıl bulabilirim ?

Benim bu konuda hastalarıma önerim mutlaka ameliyat olacağınız doktorun yakın zamanda yapmış olduğu bir çok hastayı görün. Eger doktorunuz sonuçlarını beğeniyorsanız doğal buluyorsanız o doktora kendinizi rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Ama sonuç görmeden, araştırmadan ameliyat olursanız pişman olma şansınız, eski burnunuzu arama ihtimalinizde var

Mehtap ve Gamzemm bunu beğendi.
  2. Gamzemm

Gamzemm Profesyonel Üye www.pembeoje.com

En güzeli sağlıklı bir burnunuz varsa hiç estetikle uğraşmayın hayatın acısız tadını çıkarın.:p:p

Mehtap bunu beğendi.
  3. Mehtap

Mehtap Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Burun estetiği veya başka bir konu sorun ne olursa olsun işinin ehli işini bilen kişiler tarafından yapılmalı sağlık herşeyden önce gelir.

4. Süeda

Süeda Yeni Üye www.pembeoje.com

Konu ne olursa olsun sağlık herşeyden önemli doktor seçimlerinizi iyi ve dikkatli yapın.

5. Feride er

Feride er Yeni Üye www.pembeoje.com

Burun estetiği hiç kolay bir ameliyat değil doktor seçimi çok önemli arkadaşlar lütfen dikkat edin.

6. Zeynep güzel

Zeynep güzel Yeni Üye www.pembeoje.com

Yıllardır hayalimdi 5 aydır gerçek oldu kemerli burnumdan kurtuldum aynalara mutlu bakıyorum.

7. Ayşe temiz

Ayşe temiz Yeni Üye www.pembeoje.com

Ne mutlu sana zeynep güzel darısı başıma :)

Sayfayı Paylaş