Kaynanamla aynı evde oturmak zorundamıyım.

Konusu 'Bir Sorum Var' forumundadır ve Cemre türe tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Cemre türe

Cemre türe Yeni Üye www.pembeoje.com

Kayınvalidemle ve görümcemle oturuyoruz. Evlendiğimde çok borçları vardı. Biz "Çalışalım, borçlar kapansın" dedik ama onlar bugün var, bugün yiyelim mantığıyla hareket ediyor. Eşimle görümcem arasında ayırım yapıyorlar. "Onlar çalışsın, kızımız rahat etsin" düşüncesini taşıyorlar. Ben eşimin böyle olmasına dayanamıyorum. Zor durumdayım. Aileme bir şey söyleyemiyorum. Eşimle sürekli tartışıyoruz. Annesinin ve ablasının her istediğini yerine getirmeye çalışıyor. Ben onlarla oturmak mecburiyetinde miyim? "Ben istemiyorum" mu demeliyim, yoksa sineye mi çekmeliyim nereye kadar çok bunaldım bana bir akıl verin kızlar.

2. Deren

Deren Yeni Üye www.pembeoje.com

Zorunda değilsin eşinle konuşup mantıklı bir çözüm bulursunuz umarım.

3. Bilgün

Bilgün Yeni Üye www.pembeoje.com

kimse için kendini üzme değmez eşine gelince annen ve ablanla sana mutluluklar de ve arkana dahi bakmadan çık o evden seninle mutlu olmak isteyen seninle bir yuva kuracaktır.

4. Vika

Vika Yeni Üye www.pembeoje.com

Kayınvalideyle aynı evde oturmak boşanma sebebi sayılabiliyor artık kayınvalidenle aynı evde oturmak zorunda değilsin canım.:)

Sayfayı Paylaş