Argan Yağı Yaşlanmaya karşı

Konusu 'Cilt Bakımı' forumundadır ve Pery tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Pery

Pery Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Argan Yağının Anti Aging Etkisi :Argan Yağı, Argan Ağacının meyvelerinden özenle ve büyük bir sabırla işlenerek elde edilen, az üretildiği için kıymetli olan bir yağdır. Argan Yağı’nın en önemli özelliği yaşlanmayı önleyici (anti-aging) özelliğinin olmasıdır. Argan yağı cildin genç kalmasını sağlıyor ve kırışıklıkların da estetik ameliyata gerek kalmaksızın en aza indirgenmesine yardımcı oluyor. Bu mucize yağın bir diğer özelliği de cildi rekor denilebilecek bir zamanda nemlendirmesi ve cilt hücrelerini yenilemesi.

Argan yağı yaşlanmayı geciktirici (Anti-Aging) etkisi ile cildi yumuşatır, nemlendirir ve cildi kurumaya karşı korur. Gündüz ve gece kullanıldığında kuru ve nemli cilt arasında denge kurar.Geceleri tüm cilt tipleri için harika bir etki oluşturur. Uyku boyunca cildin yenilenmesini sağlar ve cildin yaşlanmasına karşı savaşır. Nemlendirici etkisi çok güçlüdür, cildi dışarıdan gelebilecek güneş, kötü hava, soğuk, çatlak ve gerginliklerin oluşumuna karşı korur, yaşlanmanın önüne geçer.kaynak:argan

2. Şehrazat

Şehrazat Yeni Üye www.pembeoje.com

Her kadının korkusudur yaşlanmak argan yağını bir anda sevdim nedense

3. Almila

Almila Yeni Üye www.pembeoje.com

Argan Yağı kadınları seviyor bizde onu.:D

4. örgün

örgün Yeni Üye www.pembeoje.com

İlk kez uydum teşekkürler.

5. Tanyeli

Tanyeli Yeni Üye www.pembeoje.com

Argan yağı paylaşımınızı sevdim teşekkürle ama ben yaşlanmaktan korkmuyorum.:cool::)

6. Alara

Alara Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bir gün illaki yaşlanacağız ama bunu geciktirmenin kime ne zararı varki.:rolleyes::):p

Sayfayı Paylaş