"Akne Rozasea" hastasıyım dolgu yaptırabilir miyim?

Konusu 'Yanak Dolgusu' forumundadır ve Hatice eroğlu tarafından 26 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Hatice eroğlu

Hatice eroğlu Yeni Üye www.pembeoje.com

Yüzümün orta kısmını tutan, kızarıklık ve kılcal damar genişlemeleri ile seyreden, kırmızı ve iltihaplı sivilceler var. doktorum akne rozasea hastalığı teşhisi koydu. bir yıldır kulalandığım kremler var azalıyor ama geçmiyor bazen çoğaldığıda oluyor.bazende azalıyor ilaç tedaviside uyguluyorum umarım geçer ama ne zaman geçer bilemem bu hastalık dolgu yaptırmama engelmidir yanak dolgusu yaptırmak istiyorum yaptırabilirmiyim.

2. DR. Mehmet Akgün

DR. Mehmet Akgün ★ ★ ★ ★ ★ www.pembeoje.com

Cildinizdeki lezyonlara dikkat edilerek dolgu yapılabilir. Dikkatli çalışan titiz ve deneyimli bir hekim ile sorun yaşamazsınız.

3. Hatice eroğlu

Dikkatli çalışan titiz ve deneyimli bir hekim ile sorun yaşamazsınız. demişsiniz Mehmet bey şuan Ankara da veya yakınlarında olmak isterdim vaktim olsada Ankaraya gelebilsem yüzümü görseniz gerçekten sizde dersiniz dolgu uygulanmalı diye çok kötü durumda ne yapacağım bilemiyorum.

DR. Mehmet Akgün bunu beğendi.
  4. DR. Mehmet Akgün

Hangi şehirdesiniz ? Ankara ya gelme şansınız yok ise size bulunduğunuz yerden bir meslekdaşımı önereyim.

5. Hatice eroğlu

Çok iyi olur nasıl mutlu oldum anlatamam ben izmir merkezde ikamet ediyorum.

6. DR. Mehmet Akgün

İzmir de Dr Murat Ataseven var. Murat bey size yardımcı olacaktır.

7. Hatice eroğlu

Teşekkür ediyorum Mehmet bey

8. DR. Mehmet Akgün

rica ederim

Sayfayı Paylaş