Burun estetiği yaptırdım yaptırmaz olaydım.

Konusu 'Estetik Cerrahi Deneyimleriniz' forumundadır ve umudumsun tarafından 19 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. umudumsun

umudumsun Yeni Üye www.pembeoje.com

Bir yıldır hayatım kabusa döndü burun ucu estetiği yaptırdım burun ucum biraz dik olsun istedim bin pişman oldum. yanlız bir operasyon yeterli dediler 3 operasyon geçirdim ve hala aynaya bakmak istemiyorum.

2. Beyhan

Beyhan Yeni Üye www.pembeoje.com

Ama sen beni korkuttun şekerim şimdi ben nasıl cesaret ederim estetik olmaya.

3. Feride er

Feride er Yeni Üye www.pembeoje.com

Hayatın acı gerçekleri canım korkunun ecele faydası yok derler doktorum bir ameliyat yeterli olacak dedi tam 4 ameliyat sonrası ancak burnum alması gerektiği şekli anca aldı zor oldu ama üzerinden 9 ay geçti ve ben yeni burnumla mutluyum.

4. Ayda

Ayda Yeni Üye www.pembeoje.com

Doktor gerçekten önemli ben şanslıyım tek ameliyat derdime çare oldu benden iyisi yok şimdi.

5. cimcimem

cimcimem Profesyonel Üye www.pembeoje.com

Bende burnum düşerse diye korkumdan burun estetiği yaptırmaktan kaçıyorum:D

6. Gülbahar

Gülbahar Yeni Üye www.pembeoje.com

Doktor seçimi çok önemli iyi araştırmak ve sonra karar vermek gerekli.

7. Meryemm

Meryemm Yeni Üye www.pembeoje.com

Keşke doktor seçimine daha çok dikkat etseydin bende burun ucu estetiği yaptırdım kimse estetik olduğumu anlamıyor tanıyanlar hariç tabi.

8. Gülnihal

Gülnihal Yeni Üye www.pembeoje.com

Üzülme yalnız değilsin benim doktorum da benim burnumu mahfetti eski burnumu nasıl özlüyorum anlatamam.:(

9. Çığlık

Çığlık Yeni Üye www.pembeoje.com

Geçmiş olsun kızlar zor mevzular.

10. Cemile dora

Cemile dora Yeni Üye www.pembeoje.com

Bende estetik burun ameliyatı oldum çok pişmanım iyi araştırmalıydım çok çabuk güvendim ve yanıldım.

Sayfayı Paylaş